Luxury Look Delia Cosmetics - nowa kolekcja podkładów

Idealnie wygładzona, świetlista cera to wiodący trend w makijażu na wiosnę-lato 2018. W tym sezonie eksponujemy nawilżoną i pełną blasku skórę, będącą podstawą każdego make-upu. W słoneczne i ciepłe dni bazujemy na lekkim i trwałym podkładzie, niewymagającym nanoszenia częstych poprawek. Efekt rozświetlenia i nienagannej gładkości zyskamy dzięki kosmetykom dopasowującym się do każdego typu cery, które ją jednocześnie odżywią i nawilżą. W oparciu o te właściwości Marka Delia Cosmetics stworzyła nową kolekcję podkładów Luxury Look o działaniu wygładzającym i pielęgnującym skórę. Podkłady Luxury Look w wersji nawilżająco - rozświetlającej i liftingująco - wygładzającej w eleganckim, szklanym opakowaniu z pompką wyróżnia lekka, nieobciążająca formuła bez parabenów i oleju parafinowego w składzie oraz trwałość do 16 godzin.


Podkład Lift&Smooth, rewelacyjnie wygładzający podkład dopasowujący się do każdego typu cery

- Wygładza drobne zmarszczki
- Niweluje niedoskonałości
- Zapewnia matowe wykończenie makijażu
- Zwiększa nawilżenie i elastyczność skóry
- Zawiera wit. PP

Podkłady dostępne w 4 kolorach:
21 Warm Beige
22 Natural
23 Peach Beige
24 Natural Tan

Cena: 22,50 zł / 30 ml


Podkład Lumi&Healthy, rozświetlający podkład nawilżający

- Perfekcyjnie rozświetla skórę
- Niweluje niedoskonałości
- Nadaje zdrowy wygląd cery
- Nawilża i odżywia
- Zawiera wit. PP, ekstrakt z baobabu oraz pigmenty rozświetlające

Podkłady dostępne w 4 kolorach:
11 Ivory
12 Nude Beige
13 Rose Sand
14 Golden

Cena: 22,50 zł / 30 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 05-04-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności