Makeup by Mario x Sephora - limitowana linia pędzli do makijażu

<
Gallery image
>
Makeup by Mario x Sephora 1
<
Makeup by Mario x Sephora 1Makeup by Mario x Sephora 2Makeup by Mario x Sephora 3Makeup by Mario x Sephora 4Makeup by Mario x Sephora 5Makeup by Mario x Sephora 6
 
>
 
 

Sephora nawiązała współpracę z makijażystą gwiazd Mario Dedivanovicem i wprowadza na rynek limitowaną linię pędzli do makijażu. "Makeup by Mario x Sephora" to pierwsza kolekcja pędzli tego artysty w historii. 12 grudnia 2019 r. Sephora zaprezentowała w San Francisco kolekcję pędzli do makijażu: Makeup by Mario x Sephora stworzoną we współpracę z makijażystą gwiazd - Mario Dedivanovicem. Kolekcja jest dostępna wyłącznie w sieci sklepów Sephora od 26 grudnia i tylko przez określony czas. Obejmuje ona trzy limitowane zestawy pędzli: do makijażu oczu, do makijażu twarzy oraz zestaw mistrzowski.


"W Sephora nieustannie skupiamy się na poszukiwaniu nowości i wyznaczaniu trendów w branży kosmetycznej, a dostarczanie ich naszym klientom jest naszą pasją" – mówi Artemis Patrick, EVP i Chief Merchandising Officer w Sephora America. - "Mario Dedivanovic jest mistrzem w swoim rzemiośle i nieustannie narzuca tempo w świecie makijażystów, w którym media społecznościowe są wszechobecne. Jesteśmy podekscytowani tym, że mogliśmy z nim współpracować i stworzyć kolekcję Makeup by Mario x Sephora – kolekcję nowoczesnych akcesoriów, które pozwolą naszym klientom poczuć się prawdziwymi mistrzami makijażu" - dodaje Patrick.


Mario Dedivanovic rozpoczynał swoją karierę jako konsultant w Sephora. To właśnie podczas pracy w Sephora zaczął eksperymentować z makijażem i szkolić się profesjonalnie w zakresie mistrzowskich sztuk. Później kontynuował karierę, zaczął przyjmować znanych klientów, m.in. Kim Kardashian, z których wielu nadal z nim współpracuje. Mario dalej rozwijał się jako artysta i mistrz w swoim rzemiośle, dzięki czemu stał się cieszącym się międzynarodową renomą makijażystą, prowadzącym kursy mistrzowskie na całym świecie, podczas których pokazuje swoje popisowe techniki.


"Jestem zachwycony tym, że mogę współpracować z Sephora nad moją pierwszą kolekcją pędzli – powiedział Mario Dedivanovic. - To ekscytujące, że mogę pracować z marką, dla którego priorytetem jest oferowanie klientom najwyższej jakości produktów i akcesoriów kosmetycznych. Mogliśmy współpracować nad stworzeniem czegoś, co idealnie spełnia zarówno moje potrzeby jako artysty, jak również daje klientom akcesoria, dzięki którym będą mogli odtworzyć niektóre z moich najbardziej kultowych makijaży w swoim domu" - dodaje Dedivanovic.


Kolekcja Makeup by Mario x Sephora składa się z:

Zestaw do makijażu oczu za 189 zł (pędzel do aplikacji cieni, pędzel do blendowania cieni, precyzyjny pędzel do rozcierania cieni, pędzel do brwi, zawiera także torbę na pędzle)

Zestaw do makijażu twarzy za 279 zł (pędzel do pudru, pędzel do podkładu, pędzel do różu, skośnie ścięty pędzel do konturowania, pędzel do rozświetlacza, pędzel do korektora, zawiera także torbę na pędzle)

Mistrzowski zestaw pędzli za 459 zł (pędzel do pudru, precyzyjny pędzel do pudru, pędzel do podkładu, pędzel do różu, pędzel do konturowania, skośnie ścięty pędzel do konturowania, pędzel do rozświetlacza, pędzel do korektora, pędzel do blendowania cieni, precyzyjny pędzel do aplikacji cieni, pędzel do rozcierania cieni, pędzel do brwi, zawiera także torbę na pędzle).

Wszystkie pędzle posiadają matowy brązowy trzonek i wykonane są z wegańskiego syntetycznego włosia. Zestawy pędzli Makeup by Mario x Sephora są dostępnie wyłącznie w perfumeriach Sephora oraz na stronie internetowej www.sephora.pl od 26 grudnia.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 02-01-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności