Maybelline New York - nowości przedłużające trwałość makijażu

<
Gallery image
>
Maybelline New York - trwałość makijażu 1
<
Maybelline New York - trwałość makijażu 1Maybelline New York - trwałość makijażu 2
 
>
 
 

Marka Maybelline New York, wywodząca się z miasta, które nigdy nie śpi, wie, że życie współczesnej dziewczyny wymaga pewności siebie, podejmowania szybkich, odważnych decyzji oraz idealnego wyglądu, bez potrzeby poprawiania makijażu w ciągu dnia. Nowoczesne, młode, bezkompromisowe kobiety, które wiedzą czego chcą i potrzebują kosmetyków, które będą dotrzymywać im kroku każdego dnia, a makijaż będzie wyglądał #flawless, tak w ciągu dnia, jak i nocy.


Super dopasowanie = super długotrwałość

Cztery nowości od Maybelline New York przygotują skórę do aplikacji makijażu oraz zapewnią jego trwałość. Baza pod podkład Maybelline New York Face Studio Prime wygładza skórę, kamufluje niektóre niedoskonałości i utrwala makijaż. Trzy nowe odsłony bazy, odpowiadając na potrzeby skóry współczesnych kobiet, zapewniają rozświetlenie, krycie zaczerwienionych obszarów i ochronę przeciwsłoneczną. Szerokie portfolio pozwala na łatwe dopasowanie produktu do indywidualnych potrzeb. Druga jesienna nowość marki - Spray utrwalający makijaż Maybelline New York Lasting Fix sprawi, że makijaż pozostanie nienaruszony przez cały dzień, nawet do 16 godzin, a puder, który jest jednym z głównych składników spray’u, zapewni matowość skóry i odporność na pot. Pozwól sobie na rozkosz super trwałego makijażu! 


Super dopasowanie! Super Długotrwałość! Super Ty!


Face Studio Prime - rozświetlenie
Cena: 39,99 zł

Face Studio Prime - krycie zaczerwienienia
Cena: 39,99 zł

Face Studio Prime - ochrona przeciwsłoneczna
Cena: 39,99 zł

Lasting Fix - spray utrwalający makijaż 16H
Cena: 42,99 złAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 05-10-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności