Nivea Baby - nowe żele i mus do mycia dla dzieci

<
Gallery image
>
Nivea Baby 1
<
Nivea Baby 1Nivea Baby 2Nivea Baby 3
 
>
 
 

Gorąca, pachnąca kąpiel na koniec dnia dla dorosłych to zwykle czas na relaks po długim dniu. Dla dzieci to zupełnie inne przeżycie! To ostatni uroczy moment na wspólną zabawę z rodzicami w otulających pianą okolicznościach. Pływające kaczki, podwodne zabawy czy zawody w nurkowaniu – to tylko niektóre z wielu szalonych pomysłów naszych pociech. Teraz dopełnieniem kąpielowych harców są nowe żele i mus do kąpieli Nivea Baby pachnące żelkami, piankami czy karmelkami. To nie tylko idealne umilacze wieczornej toalety najmłodszych, ale przede wszystkim ochrona i pielęgnacja tej najdelikatniejszej skóry.


Kąpiel pełna słodkiej zabawy

Unoszące się nad wanną aromaty brzoskwiniowych pianek, owocowych żelków oraz jabłkowych karmelków to zwiastun pełnych radości i słodyczy chwil podczas kąpieli. Nowa linia kosmetyków Nivea Baby dostarczy dzieciom dodatkowych wrażeń, a przy tym zadba o ich skórę i włosy otulając przyjemnymi zapachami niczym najlepsza aromaterapia.

Mus do kąpieli o zapachu brzoskwiniowych pianek zapewnia wspaniałą zabawę w kąpieli, a dodatkowo dzięki formule z BIO aloesem pozostawia na skórze uczucie czystości i miękkości. Z kolei nowe, pachnące żele Nivea do mycia ciała 2w1 o zapachu owocowych żelków oraz jabłkowych karmelków dzięki zawartości BIO aloesu oraz rumianku łagodnie myją skórę i włosy dzieci, a jednocześnie ułatwiają ich rozczesywanie. Co więcej, dzięki formule pozbawionej mydła, nowości są przyjazne dla pH skóry, co potwierdzają także testy  pediatryczne i dermatologiczne.


Mus do kąpieli o zapachu brzoskwiniowych pianek

• Zapewnia wspaniałą zabawę w kąpieli
• Dzięki formule z BIO Aloesem pozostawia na skórze uczucie czystości i miękkości

Cena: 19,99 zł / 200 ml


Żel do mycia ciała i włosów 2w1 o zapachu owocowych żelków

• Dzięki formule z bio Aloesem i Rumiankiem łagodnie myje skórę i włosy dziecka
• Ułatwia rozczesywanie włosów
• Nie szczypie w oczy
• Nie zawiera mydła
• pH przyjazne dla skóry
• Produkt przebadany pediatrycznie i dermatologicznie

Cena: 19,99 zł / 500 ml


Żel do mycia ciała i włosów o zapachu jabłkowych karmelków

• Dzięki formule z bio Aloesem i Rumiankiem łagodnie myje skórę i włosy dziecka
• Ułatwia rozczesywanie włosów
• Nie szczypie w oczy
• Nie zawiera mydła
• pH przyjazne dla skóry
• Produkt przebadany pediatrycznie i dermatologicznie

Cena: 19,99 zł / 500 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 18-12-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności