Nivea Clay Fresh - oczyszczająca moc glinek pod prysznicem

<
Gallery image
>
Nivea Clay Fresh 1
<
Nivea Clay Fresh 1Nivea Clay Fresh 2Nivea Clay Fresh 3
 
>
 
 

Wyobraź sobie codzienną kąpiel pod prysznicem, która dzięki glinkom oczyszcza skórę jak nigdy dotąd... Która może stać się przyjemnym rytuałem, a skóra po nim będzie wyjątkowo gładka. A do tego ten zniewalający zapach ziół i kwiatów! Poznaj Nivea Clay Fresh!


Oczyszczająca moc glinek w nowej linii Nivea Clay Fresh

Odkryj moc glinek w żelach pod prysznic, który doskonale łączą oczyszczanie, świeżość i pielęgnację. Ta niewysuszająca skóry formuła skomponowana w trzech pięknych zapachach głęboko oczyszcza, pozostawiając uczucie aksamitnie gładkiej skóry. Moc glinek to zawarte w nich bogactwo cennych makro- i mikroelementów. Posiadają unikalne właściwości oczyszczające, które są zbawienne dla pięknego wyglądu i kondycji naszej skóry. Dzięki glinkom zawartym w linii Nivea Clay Fresh, skóra jest dokładnie oczyszczona bez jej wysuszania, odświeżona i aksamitnie gładka. Nowość dostępna jest w trzech niesamowitych zapachach z dodatkiem ziół: imbiru i bazylii, hibiskusa i białej szałwii, agawy i lawendy.


Gama i ceny:

Hibiscus & White Sage - żel pod prysznic z glinką
16,30 zł / 500 ml   

Blue Agave & Lavender - żel pod prysznic z glinką
16,30 zł / 500 ml   

Ginger & Basil - żel pod prysznic z glinką
16,30 zł / 500 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 08-06-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności