Nivea Fresh Flower & Fresh Natural - pielęgnacja i zapach

Niezawodna ochrona przez 48h, delikatna pielęgnacja skóry, a do tego przyjemny naturalny zapach? Dezodoranty Nivea Fresh Flower oraz Fresh Natural 0% soli aluminium dają uczucie pełnej ochrony. Wolisz świeże zapachy kwiatowe, a może lekkie i orzeźwiające? Wybierz swój ulubiony i ciesz się poczuciem komfortu przez cały dzień!


Aby skóra mogła naturalnie oddychać

Delikatna pielęgnacja połączona ze świeżymi zapachami dezodorantów Nivea Fresh Flower & Fresh Natural

Czy wiesz, że pot sam w sobie nie ma zapachu? Zapach pojawia się, kiedy pot wyprodukowany przez gruczoły w mieszkach włosowych zostanie rozłożony przez bakterie. Aby temu zapobiec warto sięgnąć po odpowiednią ochronę. Tą najdelikatniejszą będą dezodoranty, które zawierają aktywne cząstki dezodoryzujące, zapobiegające rozwojowi bakterii. Dezodoranty Nivea 0% soli aluminium zapewniają długotrwałe uczucie świeżości pod pachami, a dodatkowo delikatnie pielęgnują skórę. Nivea Fresh Flower to kwiatowa kompozycja, która oczaruje Cię swoją świeżością. Jeżeli wolisz lżejsze zapachy z morskim akcentem, sięgnij po linię Nivea Fresh Natural. Obydwa warianty gwarantują skuteczną ochronę nawet do 48 godzin, nadając skórze delikatny, kobiecy zapach. Wybierasz orzeźwiający morski czy świeży kwiatowy?


Poznaj serię dezodorantów Nivea 0% soli aluminium

Nivea Fresh Flower 0% soli aluminium
• Zapewnia uczucie świeżości przez cały dzień i świeży, kwiatowy zapach.
• Niezawodna 48h ochrona dezodorantu i pielęgnacja skóry.
• Nie zawiera soli aluminium.

Roll on
13,50 zł / 50 ml
Spray
13,50 zł / 150 ml


Nivea Fresh Natural 0% soli aluminium
• Skuteczna ochrona i świeży, morski zapach przez cały dzień.
• Niezawodna 48h ochrona dezodorantu i pielęgnacja skóry.
• Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie.
• Formuła zawierająca ekstrakty morskie.

Roll on
13,50 zł / 50 ml
Spray
13,50 zł / 150 ml


Zapytaj eksperta

Dr n. med. Magdalena Łuczkowska - dermatolog i ekspert Nivea

Jaka jest różnica między dezodorantem a antyperspirantem? Czy dezodorant jest równie skuteczną ochroną przeciw poceniu się?

"Dezodoranty niwelują nieprzyjemny zapach już wydzielonego potu. Dzieje się tak zwykle dzięki odpowiednio dobranej kompozycji zapachowej. Podobny efekt można uzyskać dodając do dezodorantu składniki o działaniu antybakteryjnym, bo to właśnie bakterie, naturalnie bytujące na naszej skórze, są odpowiedzialne za nieprzyjemny zapach potu. Dezodoranty nie mają natomiast wpływu na ilość wytwarzanego potu, zatem nie mają działania antyperspiracyjnego."Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 31-08-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności