Nivea - innowacyjne olejki do demakijażu z formułą Oil-To-Milk

<
Gallery image
>
Nivea - innowacyjne olejki do demakijażu 1
<
Nivea - innowacyjne olejki do demakijażu 1Nivea - innowacyjne olejki do demakijażu 2Nivea - innowacyjne olejki do demakijażu 3
 
>
 
 

Olejek czy mleczko? Oto jest pytanie, a jedno pewne – to przełomowe odkrycie wśród olejków do demakijażu. Sięgnij po nowe olejki oczyszczające Nivea z rewolucyjną formułą Oil-To-Milk, które w kontakcie z wodą zmieniają się w mleczko! Produkty w dwóch wariantach do skóry suchej i wrażliwej skutecznie, ale niezwykle delikatnie usuwają zanieczyszczenia, sebum, a nawet wodoodporny makijaż, zapewniając uczucie czystej, miękkiej i jedwabiście gładkiej skóry.


Gotowa na niezwykłą przemianę?
W zależności od potrzeb wybierz:

Odżywczy Olejek Oczyszczający do cery suchej
Łagodzący Olejek Oczyszczający do cery wrażliwej


Skuteczne działanie mleczka oraz olejków do demakijażu znane są kobietom na całym świecie.

A gdyby tak połączyć oba składniki uzyskując jeszcze bardziej spektakularne właściwości oczyszczające? Łagodzący Olejek Oczyszczający i Odżywczy Olejek Oczyszczający z wyjątkową formułą Oil-To-Milk wzbogacone są naturalnymi olejkami, które pod wpływem wody zmieniają się w mleczną konsystencję. Olejek nałożony na suchą skórę twarzy i delikatnie wmasowany usuwa wszelkie pozostałości pozostawiając skórę czystą i jedwabiście gładką. Co ważne, dzięki nowoczesnej formule łatwo się zmywają – wyłącznie za pomocą wody i bez użycia wacików.

Nowość w dwóch wariantach – z olejkiem z pestek winogron dla skóry wrażliwej lub olejkiem makadamia stworzony z myślą o cerze suchej – można stosować w zależności od potrzeb. Stosowane rano delikatnie odświeżają, natomiast wieczorem skutecznie oczyszczają.


Przemiana formuły i butelki!

Opakowania nowych olejków oczyszczających Nivea są wykonane w 25% z PET pochodzącego z recyklingu. Butelki mogą również zostać w pełni poddane recyklingowi po użyciu, by stać się źródłem kolejnego cyklu produkcyjnego.


Odżywczy Olejek Oczyszczający z naturalnym olejkiem makadamia
i
Łagodzący Olejek Oczyszczający z naturalnym olejkiem z pestek winogron

• Efektywnie usuwa nawet wodoodporny makijaż
• Głęboko i delikatnie oczyszcza, nie wysuszając skóry
• Nie podrażnia, nie niszczy bariery hydrolipidowej
• Do stosowania 2 razy dziennie


Cena: 29,99 zł / 150 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 10-01-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności