Nivea MicellAir Skin Breathe z wodą różaną - nowa linia do demakijażu

<
Gallery image
>
Nivea MicellAir Skin Breathe 1
<
Nivea MicellAir Skin Breathe 1Nivea MicellAir Skin Breathe 2Nivea MicellAir Skin Breathe 3
 
>
 
 

Micelarną moc i różaną delikatność od teraz znajdziesz w nowej linii do demakijażu i oczyszczania skóry Nivea MicellAir® Skin Breathe z wodą różaną. Wyjątkowa formuła cząsteczek miceli i wody różanej łagodnie usuwa makijaż i zanieczyszczenia oraz nawilża działając kojąco na skórę. Dostępna jest w czterech wyjątkowych odsłonach: dwufazowego micelarnego płynu, żelu oczyszczającego, mleczka i toniku oraz chusteczek do demakijażu.


Nowa linia Nivea MicellAir® Skin Breathe z wodą różaną łączy w sobie delikatność i naturalność, jednocześnie skutecznie oczyszczając skórę. Innowacyjna formuła z kompleksem MicellAir i wodą różaną zawiera cząsteczki zwane micelami, które działają jak magnes, skutecznie usuwając makijaż i zanieczyszczenia. Dzięki temu przywraca naturalną równowagę i poziom nawilżenia skóry, sprawiając, że jest czysta, odświeżona i wygląda promiennie.

Micelarny Płyn Dwufazowy łagodnie zmywa nawet wodoodporny makijaż nie pozostawiając tłustego filmu, dzięki czemu skóra wygląda zdrowo i może oddychać. Micelarny żel oczyszczający usuwa zanieczyszczenia oraz makijaż bez wysuszania skóry, micelarne mleczko i tonik z wodą różaną oczyszcza, i tonizuje przywracając naturalną równowagę skóry, natomiast micelarne chusteczki skutecznie usuwają wodoodporny makijaż jednocześnie odświeżając skórę.


Poznaj linię Nivea MicellAir® Skin Breathe z wodą różaną:


Nivea MicellAir® Skin Breathe - micelarny płyn dwufazowy

Cena: 21,99 zł / 400 ml


Nivea MicellAir® Skin Breathe - micelarny żel oczyszczający

Cena: 16,99 zł / 200 ml


Nivea MicellAir® Skin Breathe - micelarne mleczko i tonik

Cena: 16,99 zł / 200 ml


Nivea MicellAir® Skin Breathe - micelarne chusteczki

Cena: 16,99 złAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 04-10-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności