Nivea Sun UV Face - ochrona skóry w podręcznych wersjach na wakacje

<
Gallery image
>
Nivea Sun UV Face 1
<
Nivea Sun UV Face 1Nivea Sun UV Face 2Nivea Sun UV Face 3Nivea Sun UV Face 4Nivea Sun UV Face 5
 
>
 
 

Pakowanie się na wakacje to nie lada wyzwanie - lista rzeczy, które warto zabrać ze sobą by zadbać o ochronę przed słońcem potrafi być naprawdę długa. A taką ochronę dobrze jest mieć zawsze przy sobie, nie tylko na urlopie. Zamiast wybierać duże opakowania, postaw na kremy w rozmiarze mini. Podczas gorących dni nie zapomnij też o odpowiedniej ochronie twarzy, która w okresie letnim jest jeszcze bardziej narażona na promieniowanie UVA/UVB. Z pomocą przybywa niezawodna linia Nivea Sun UV Face z kremami dla każdego typu skóry.


Twarz jest jedną z najdelikatniejszych części naszego ciała, szczególnie narażoną na promienie słoneczne przez cały rok. Dla wrażliwej skóry twarzy stworzona została linia Nivea Sun UV Face – 3 różne kremy, które zawierają filtry UV, dzięki czemu zapewniają jej natychmiastową ochronę przeciwsłoneczną oraz dogłębne nawilżenie. Lekka, nietłusta formuła nie pozostawia na skórze lepkiego uczucia. Kremy zawierają antyoksydanty, które pomagają chronić skórę przed uszkodzeniami słonecznymi.


W linii znajdują się:

Krem do twarzy matujący SPF 30 / 50 ml, 29,99 zł
Krem Anti-Age SPF 50 / 50 ml, 29,99 zł
Krem BB SPF 50+, który doskonale zastąpi ciężki i zapychający podkład w ciepłe miesiące / 50 ml, 29,99 złAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 15-07-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności