Original Source - żele pod prysznic w nowych, większych opakowaniach

<
Gallery image
>
Original Source w większych opakowaniach 1
<
Original Source  w większych opakowaniach 1Original Source  w większych opakowaniach 2Original Source  w większych opakowaniach 3Original Source  w większych opakowaniach 4Original Source  w większych opakowaniach 5Original Source  w większych opakowaniach 6Original Source  w większych opakowaniach 7Original Source  w większych opakowaniach 8
 
>
 
 

Kąpiel w tropikalnym deszczu z soczystego mleczka kokosowego? Wanna pełna dojrzałych, dorodnych malin? Cytrusowe orzeźwienie? Tak nierutynowe doznania zapewnia Original Source! Więc jeśli ze smutkiem spoglądasz na kończącą się butelkę ulubionego żelu pod prysznic, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Original Source jest już dostępny w nowym, większym opakowaniu, tak byś mógł się cieszyć swoim ulubionym zapachem dwa razy dłużej!


Original Source to wegańska marka żeli pod prysznic i płynów do kąpieli, która nieustannie prowadzi krucjatę przeciwko temu co nudne i szare, odganiając rutynę dnia codziennego. Znak rozpoznawczy? Zaskakujące połączenia naturalnych i soczyście kolorowych mikstur, które intensywnie pachną i pobudzają nawet te najbardziej uśpione zmysły.

Marka nieustannie się zmienia się, aby swoim fanom serwować zawsze to co najlepsze, wyjątkowe i nierutynowe. Jeśli marzyłeś o podwójnej porcji pobudzenia pod prysznicem, mamy dobrą wiadomość! Nowe, dwa razy większe opakowanie Original Source (500ml), zostało stworzone, po to byś mógł podwójnie cieszyć się eksplozją koloru i zapachu w Twojej łazience, a także dzielić się nią z przyjaciółmi. Kwaśna i orzeźwiająca cytryna, a może soczyste mango? Wybór należy do Ciebie! My gwarantujemy podwójnie nierutynową przyjemność pod prysznicem, dzięki której nie będziesz już ze smutkiem spoglądał na kończącą się butelkę ulubionego żelu.

Każdy wariant zapachowy ma również swoją historię opisaną na etykiecie produktu. Czy wiesz, że…soczyste maliny, które znajdują się w Original Source Raspberry & Vanilla dojrzewały w brytyjskim słońcu przez 82 dni? A do produkcji Original Source Lime wykorzystano  aż 80 prawdziwych limonek? Original Source rekomenduje: Poznaj historię swojego ulubionego wariantu, ciesz się nim i dziel z przyjaciółmi! Zapewnij swojej łazience kolorowy i designerski wygląd, a wszystko po to by nudzie i rutynie powiedzieć stanowcze "nie"!


Cena: 11,99 PLN / 500 ml

Więcej informacji znajdziesz na:
www.originalsource.pl
www.facebook.com/originalsourceplAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 30-07-2014

KOMENTARZE

również mocno owocowe są zele po prysznic luksji z serii revive, stosuje sobie ich na zmianę(zapachy) kosztują 6 zł, a w dodatku nie spodziewałam się ze tak fajni że będą się pienić i ze moja skora zrobi się po nich gładsza-miłe zaskoczenie
 
| 27.10.2014 | 12:18

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności