Physicians Formula The Healthy Lip Color Emea Lineup - pomadki, które nie wysuszają ust

<
Gallery image
>
Physicians The Healthy Lip Color Emea Lineup 1
<
Physicians The Healthy Lip Color Emea Lineup 1Physicians The Healthy Lip Color Emea Lineup 2Physicians The Healthy Lip Color Emea Lineup 3Physicians The Healthy Lip Color Emea Lineup 4
 
>
 
 

Ultra-napigmentowana i ultra-trwała pomadka w płynie. Bogata, kremowa konsystencja pomadki zapewnia jedwabiste, satynowo-matowe wykończenie z niezwykle komfortową aplikacją, która zapewnia idealne krycie, bez wysuszania ust i rozmazywania się. Wygodna forma podania, produkt nie wysycha i nie wylewa się na zewnątrz. Łatwa aplikacja, wystarczy jedno pociągnięcie aplikatora, aby nadać ustom wspaniały, głęboki kolor.


Spierzchnięte i suche usta

Kolor wnika w drobne linie. Tradycyjne formuły wysuszają usta. Kolor bardzo szybko utlenia się. Kolor zawsze zostawia nieestetyczny ślad na zębach. Pomadki nie zawierają odpowiednio dużej ilości pigmentu przez co kolor szybko utlenia się i traci nasycenie.


Rozwiązanie: zdrowe usta - najważniejsze składniki

- Olejek z avocado - intensywne działanie nawadniające i nawilżające. Multi funkcjonalny olejek o właściwościach leczniczych i regenerujących.
- Witaminy A i E
- Kompleks przeciwstarzeniowy - aminkokwasy
- Kwas hialuronowy
- Naturalna krzemionka


Pomadki dostępne są w 9 odcieniach.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 09-02-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności