Physicians Formula - kosmetyki bezpieczne dla skóry od 1937 roku

<
Gallery image
>
Physicians Formula 1
<
Physicians Formula 1Physicians Formula 2Physicians Formula 3Physicians Formula 4Physicians Formula 5Physicians Formula 6Physicians Formula 7Physicians Formula 8Physicians Formula 9
 
>
 
 

Physicians Formula, to marka dla kobiet pragnących, aby ich ulubione produkty kosmetyczne były bezpieczne i nie powodowały alergii. Filozofia marki, to "zdrowie przede wszystkim".


"Kochamy makijaż, dlatego tworzymy kosmetyki bezpieczne dla twojej skóry od roku 1937."

Trend na naturalność, produkty BIO, ECO oraz równowaga pomiędzy pięknem zewnętrznym a wewnętrznym jest obecny w niemal każdej dziedzinie życia. Physicians Formula wyznaje tę filozofię i stosuje ją w swoich produktach. Odpowiada tym samym na rosnące zapotrzebowanie oraz świadomość konsumentów na przejrzystość, autentyczność i zrównoważenie składników stosowanych w produktach. Physicians Formula, to marka, która w swojej ofercie posiada produkty zarówno do makijażu jak i pielęgnacji twarzy.


Kosmetyki marki Physicians Formula dostępne są wyłącznie w sieci drogerii Hebe oraz na www.hebe.pl

https://www.hebe.pl/search?lang=pl_PL&q=physicians+formula&position=1Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 30-01-2021

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności