REN Clean Skincare Ready Steady Glow Daily AHA Tonic - tonik z kwasami

<
Gallery image
>
REN - tonik z kwasami 1
<
REN - tonik z kwasami 1REN - tonik z kwasami 2REN - tonik z kwasami 3REN - tonik z kwasami 4
 
>
 
 

Tonik do codziennego stosowania, zawierający kwasy AHA, delikatnie złuszcza skórę, przywracając cerze blask. Kwas mlekowy oraz ekstrakt z kory wierzby stymulują naturalny proces złuszczania się skóry, wygładzają ją i tonizują, jednocześnie redukując widoczność jej porów. Kwas azelainowy rozświetla i wyrównuje koloryt cery, dając efekt idealnego blasku.


Tonik z kwasami, który złuszcza martwy naskórek i wygładza skórę. Dodaje cerze promiennego blasku a jednocześnie jest tak delikatny, że można go stosować codziennie. Kwas mlekowy i ekstrakt z kory wierzby (naturalne pochodne kwasu salicylowego) stymulują naturalne złuszczenie naskórka oraz działają synergicznie, zwężając pory, tonizując i wygładzając skórę. Kwas azelainowy działa przeciwzapalnie i antybakteryjnie, jednocześnie rozjaśnia, wyrównuje kolor i nadaje cerze blasku.

Działanie:
- Odnowa skóry
- Zwężanie porów
- Ochrona i regeneracja
- Nawilżenie
- Złuszczenie martwego naskórka
- Odblokowanie porów, działanie przeciwzapalne
- Wyrównanie tonacji skóry

Formuły zawierające minimum 90% składników naturalnego pochodzenia
Ekologiczne opakowanie i / lub składniki pozyskiwane w sposób zrównoważony
Produkt przyjazne weganom, bez składników pochodzenia zwierzęcego


Stosowanie:

Przyłożyć wacik do ujścia pompki i naciskać aż wacik nasączy się tonikiem. Używać rano i wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy i szyi, unikając okolic oczu. Wykonać pozostałe czynności w ramach rutynowej pielęgnacji skóry.

Uwaga: Nie stosować na podrażnioną skórę. Jeśli produkt wywoła podrażnienie, przestać go stosować. Jeśli podrażnienie się utrzymuje, skontaktować się z lekarzem. Unikać kontaktu z oczami. Jeśli produkt dostanie się do oczu, spłukać ciepłą wodą. Ten produkt może zwiększać wrażliwość skóry na słońce, należy więc korzystać z odpowiedniej ochrony przeciwsłonecznej w trakcie jego stosowania i przez tydzień po jego odstawieniu.


Cena: 149 zł / 250 ml

Kosmetyki marki REN doetępne są wyłącznie w perfumeriach Sephora i na www.sephora.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 19-02-2021

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności