Sensai Silky Purifying Clear Gel Wash - żel do mycia i głębokiego oczyszczania twarzy

<
Gallery image
>
Sensai Silky Purifying Clear Gel Wash 1
<
Sensai Silky Purifying Clear Gel Wash 1Sensai Silky Purifying Clear Gel Wash 2Sensai Silky Purifying Clear Gel Wash 3Sensai Silky Purifying Clear Gel Wash 4Sensai Silky Purifying Clear Gel Wash 5
 
>
 
 

Sensai systematycznie szuka nowych rozwiązań w pielęgnacji - nowy produkt do mycia twarzy Silky Purifying Clear Gel Wash daje nowe możliwości głębszego oczyszczania twarzy, aby zapewnić efekt nieskazitelnego wyglądu. Unikalny i bogaty produkt do głębokiego oczyszczania twarzy, o żelowej konsystencji. Jest to drugi etap "podwójnego oczyszczania" twarzy od Sensai. Delikatnie poleruje naskórek i starannie go oczyszcza. Zawiera specjalną Technologię Skin Brilliance, która rozświetla i wygładza skórę, dzięki czemu staje się ona gładka jak jedwab.


Clear Gel Wash niezwykle dokładnie oczyszcza zatkane pory, udoskonala powierzchnię skóry i jej koloryt. Ten bogaty żel do mycia twarzy nie pieni się, ale zmienia swoją konsystencję na kremową oraz kolor na biały w trakcie mycia, co oznacza, iż staranne, głębokie mycie właśnie się rozpoczęło. Po myciu cera staje się promienna i nieskazitelna jak "Silk skin" - skóra jak jedwab.


Clear Gel Wash - koncepcja

Odśwież swoją cerę nowym żelem, który udrażnia pory i starannie oczyszcza skórę. Najnowocześniejsza Technologia Skin Brilliance rozpuszcza i usuwa korki keratotyczne w łagodny sposób, bez pozbawiania skóry nawilżenia.
Cera staje się nieskazitelnie czysta, gładka, jak nietknięty jedwab a jej koloryt wyraźnie udoskonalony.
Ciesz się czystą skórą po pozbyciu się szarego odcienia cery.


Żel, który odkrywa nowe możliwości mycia twarzy


Wpływ zmian keratotycznych na wygląd skóry

Nasze twarze pokryte są cienkimi, drobnymi włoskami. Każdy mieszek włosowy, z którego one wyrastają, ma gruczoł łojowy, który wytwarza oleistą substancję zwaną sebum. Nasza skóra potrzebuje pewnej ilości sebum, aby natłuszczać skórę i zachować jej zdrowie. Jednak nadprodukcja sebum w gruczołach łojowych może powodować tworzenie keratotycznych zmian. Aby zapobiec dalszemu gromadzeniu się i wypryskom, które rozciągają pory, korki keratotyczne muszą zostać rozbite i rozpuszczone.


Technologia Skin Brilliance - nieinwazyjne udrażnianie porów


Ta najnowocześniejsza technologia wprowadza nową jakość w myciu twarzy. Została ona opracowana głównie do rozpuszczania i usuwania korków keratotycznych. Technologia Skin Brilliance udrażnia pory i nie pozbawia skóry jej własnego nawilżenia. Dzięki Technologii Skin Brilliance, Clear Gel Wash usuwa szary koloryt cery, tonizuje pory i wyrównuje powierzchnię skóry.


Absolutnie wyjątkowy, świeży żel, który delikatnie udrażnia pory, nie pozbawiając skóry naturalnego nawilżenia. Opracowany tak, aby rozpuszczać i usuwać keratotyczne korki. Technologia Skin Brilliance oczyszcza skórę, zapewniając zauważalnie udoskonaloną i jaśniejszą cerę. Zawiera emblematyczny składnik Sensai - Jedwab Koishimaru EX i Ekstrakt z żeńszenia, dzięki czemu żel odsłania skórę w najczystszym stanie - czystą i gładką, jak nietknięty jedwab.


Metoda aplikacji

Clear Gel Wash to jest niepieniący się żel do mycia twarzy.
Po zmyciu makijażu nabrać właściwą ilość produktu na dłoń (2 naciśnięcia pompki) i delikatnie masować zwilżoną wcześniej skórę twarzy, koncentrując się na miejscach szczególnej troski.
Starannie spłukać.


Cena: 225 zł / 145 ml

Sensai Clear Gel Wash dostępny jest w perfumeriach Douglas i na www.douglas.pl


 


Zdjęcia kompozycyjne: Instagram SensaiBeautyAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 04-02-2021

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności