Sephora Collection Aloe Vera Cleansing Wipes - złuszczające chusteczki do demakijażu

<
Gallery image
>
Sephora Aloe Vera Cleansing Wipes 1
<
Sephora Aloe Vera Cleansing Wipes 1Sephora Aloe Vera Cleansing Wipes 2
 
>
 
 

Złuszczające chusteczki do demakijażu od Sephora Collection rozpieszczają Twoją skórę, jednocześnie usuwając zanieczyszczenia z całego dnia. Chusteczki zapewniają wspaniałe doznania sensoryczne, a ich tkanina z włókien roślinnych została nasączona esencją zawierającą 99% składników pochodzenia naturalnego i ekstraktów roślinnych. Ten doskonały duet delikatnie, ale skutecznie usuwa makijaż i zanieczyszczenia.


Chusteczki do demakijażu w pełni wykorzystują zawarte w nich superskładniki

Aby dostosować się do potrzeb Twojej skóry, złuszczające chusteczki do demakijażu Sephora Collection zawierają starannie dobrane ekstrakty roślinne.

- Kokos: dzięki wysokiej zawartości kwasów tłuszczowych kokos posiada doskonałe właściwości nawilżające, idealny dla suchej skóry!
- Arbuz: jest pełen wody, a wysoka zawartość cukru i białek pomaga zatrzymać w skórze wilgoć.
- Aloes: jest wyjątkowo odporny na ciepło. Wysoka zawartość cukrów, białek i aminokwasów nawilża skórę i chroni ją przed odwodnieniem.
- Olej konopny: tłoczony na zimno z nasion konopi – posiada wysokie stężenie niezbędnych kwasów tłuszczowych dzięki czemu przywraca skórze komfort.
- Róża: kwiaty róży słyną z tego, że są bogate w białka i aminokwasy, które mają właściwości nawilżające.
- Węgiel*: posiada właściwości złuszczające i oczyszczające, dzięki czemu jest najlepszym składnikiem do cery mieszanej i tłustej.
- Grejpfrut: jest znany z dużej zawartości witamin, które wyrównują koloryt i dodają skórze blasku!


Bonus: ekologiczne chusteczki do demakijażu

W ramach nieustannych wysiłków marki Sephora Collection mających na celu zminimalizowanie zużycia plastiku, te złuszczające chusteczki do demakijażu są wykonane z włókien roślinnych, które delikatnie oczyszczają i złuszczają skórę. 65% plastiku wykorzystanego w opakowaniach zostało wytworzone z resztek trzciny cukrowej!
Formuły zawierające minimum 90% składników naturalnego pochodzenia, są przyjazne weganom, i nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego.


Cena: 30 zł / opak 20 szt.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 24-01-2021

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności