Shiseido WASO Beauty Smart Water - oczyszcza, nawilża i przygotowuje skórę w jednym kroku

<
Gallery image
>
Shiseido WASO Beauty Smart Water 1
<
Shiseido WASO Beauty Smart Water 1Shiseido WASO Beauty Smart Water 2
 
>
 
 

Zainspirowany przez amazake - tradycyjny japoński napój pełen składników odżywczych, produkt 3 w 1 oczyszcza, nawilża i przygotowuje skórę w jednym kroku. Dzięki fermentowanym kompleksom gładka konsystencja poleruje skórę usuwając zanieczyszczenia, nadmiar sebum, martwe komórki naskórka i makijaż, jednocześnie nawilżając skórę i dostarczając jej potrzebnych składników.


W jednym kroku ten produkt odświeża, skóra wygląda jaśniej i jest nawilżona. Składniki Beauty Smart Water oddzielają się po pewnym czasie, na dnie widoczna jest faza pudrowa. Produkt należy strząsnąć przed każdym użyciem, by połączyć składniki i zapewnić świeżą aplikację za każdym razem.


Fermentowany ryż amazake

Amazake to tradycyjny, japoński napój pełen składników odżywczych, takich jak witaminy i aminokwasy. Odżywcza wartość amazake często porównywana jest do kroplówki, dlatego też japońskie amazake nazywane jest często super napojem. Produkowane z zastosowaniem bakterii, takich jak drożdże i koji, w procesie fermentacji, który wydobywa naturalną słodycz ryżu, i rozkłąda składniki odżywcze na łatwiej przyswajalne dla ciała elementy.


Efektywność produktu pielęgnacyjnego

Ten produkt charakteryzuje się lekką konsystencją i usuwa makijaż, nadmiar sebum i zanieczyszczenia z powierzchu twarzy.


Korzyści:

Oczyszcza

Delikatnie usuwa martwe komórki naskórka, nagromadzone sebum i zanieczyszczenia z powierzchni skóry, jednocześnie ją nawilżając, z zastosowaniem innowacyjnego
rozwiązania, innego niż surfaktanty.


Nawilża

Napełnia skórę nawilżeniem, które trwa do 12 godzin, wspomagając gładkość.


Przygotowuje

Wygładza skórę, makijaż dłużej się utrzymuje.


Wspomaga ochronę skóry

Wodna formuła zawiera kompleks phyto-resist, który wspiera warstwę rogową naskórka i jej funkcję barierową. Kompleks ten zawiera również TMG, trehalozę, ekstrakt nasion cytronu, ekstrakt barbatum i erytrytol by wspierać odnowę skóry.


Do wszystkich typów skóry

Jest niekomedogenny i dermatologicznie testowany, delikatna, wolna od parabenów i oleju mineralnego formuła jest przyjazna wszystkim typom skóry.


Unikalny puder w Beauty Smart Water

Drobne cząsteczki pudrowe pochodzenia roślinnego oddzielają się i osiadają na dnie butelki. Dlatego tak ważne jest wstrząśnięcie produktu przed każdym użyciem, by połączyć składniki. Te cząsteczki z roślinnego, pochłaniającego nadmiar sebum pudru, wspomagają kontrolę nadmiaru sebum oraz wygładzają teksturę skóry, niwelując jej szarość.


Stosowanie:

Obszary podatne na szorstkość
Widoczne pory
Jako primer

Ostrożnie aplikuj produkt okrężnymi ruchami.
Za pomocą wacika niewielką ilość produktu wklepuj w skórę.
Przetrzyj twarz używając wacika. Następnie aplikuj produkt na czystą stronę wacika i przetrzyj powierzchnię skóry.


Aplikacja

Przed użyciem wstrząsnąć dokładnie, by połączyły się składniki . Zwilżyć obficie wacik (2ml) i aplikować ostrożnie na wybrane części twarzy. Może być stosowany wokół oczu.


Jak & kiedy

Beauty Smart Water to poręczny produkt "wszystko w jednym" dla osób, które kochają pielęgnację, ale nie zawsze znajdują czas na długie rytuały.
Ta orzeźwiająca woda zapewnia entuzjastom pielęgnacji wszystkie trzy kroki, których potrzebują, by szybko i bezproblemowo rozpocząć lub zakończyć dzień.
Czasami jest to praca, czasami poranny trening, a czasami po prostu chcą się zrelaksować. Produkt ten został zaprojektowany, tak by ułatwiać życie z prostym, ale efektywnym działaniem. Nie wspominając o podróżach, w walizce nie ma miejsca na wiele ciężkich produktów, ta inspirowana amazake woda zapewni wszystko, czego potrzebujesz, jedyny taki wakacyjny produkt. Jedna, szybka aplikacja Beauty Smart Water i odrobina filtra/color-smart day moisturizer to wszystko czego potrzebujesz, by cieszyć się dniem w pełni.


Cena: 159 zł / 250 ml

Kosmetyk dostępny jest w sieci perfumeri Douglas i na www.douglas.pl oraz Sephora i na www.sephora.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 14-05-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności