Shiseido WASO Reset Cleanser Squad - galaretki myjące do twarzy

<
Gallery image
>
Shiseido WASO Reset Cleanser Squad 1
<
Shiseido WASO Reset Cleanser Squad 1Shiseido WASO Reset Cleanser Squad 2Shiseido WASO Reset Cleanser Squad 3Shiseido WASO Reset Cleanser Squad 4Shiseido WASO Reset Cleanser Squad 5Shiseido WASO Reset Cleanser Squad 6Shiseido WASO Reset Cleanser Squad 7
 
>
 
 

Podobnie jak sok, oczyszcza i detoksykuje ciało, nowy produkt Shiseido WASO Reset Cleanser Squadoferuje trzy odświeżające formuły umieszczone w smukłych opakowaniach. Pełne roślinnych ekstraktów, peelingu z galaretki agarowej i z kompleksem wodorostów, te nie zawierające oleju i mydła produkty oczyszczające, delikatnie rozpuszczają blokujące pory zanieczyszczenia i nagromadzone sebum, pozwalając na dokładne oczyszczenie skóry bez odzierania jej z naturalnego nawilżenia.


Wybierz jeden z trzech kolorowych produktów oczyszczających, dopasowując go do swojego nastroju:

Wild Garden

Trawiasto-zielony produkt zawiera ekstrakt z okry, warzywa bogatego w błonnik, pokarmu znanego z detoksykacji ciała i bogatego w beta-karoten, działający antyoksydacyjnie. Czysty, odświeżający zapach został zaprojektowany by podnosić koncentrację.

Good Vibes

Słoneczno-żółty produkt zawiera ekstraktkarin, pachnącego owocu pełnego witamin i substancji odżywczych. Energetyzujący, cytrusowy zapach działa jak najlepszy poprawiacz nastroju.

Romantic Dream

Ten rozkwitający, czerwony produkt zawiera ekstrakt kiichigo, kwaśnej maliny, bogatej w polifenole i witaminę Edziałającą antyoksydacyjnie. Słodki i wyciszający zapach koi zmysły.


Stosowanie:

Aplikować produkt na wilgotną skórę, masując do uzyskania luksusowej piany, omijając okolicę oczu.
Spłukać obficie wodą.
Stosować dwa razy dziennie, rano i wieczorem (po usunięciu makijażu).


Cena: 149 zł / 3 x 70 ml

Dostępne w perfumeriach Sephora i na www.sephora.pl

Bezpośredni link do zakupu on-line:
https://www.sephora.pl/p/waso-reset-cleanser-squad---galaretka-myjaca-do-twarzy-P3713021.htmlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 15-09-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności