Sisley Super Stick Solaire Tinted Sun Care SPF 50+ - sztyft z bardzo wysokim filtrem ochronnym

<
Gallery image
>
Super Stick Solaire Tinted Sun Care SPF 50+ 1
<
Super Stick Solaire Tinted Sun Care SPF 50+ 1Super Stick Solaire Tinted Sun Care SPF 50+ 2Super Stick Solaire Tinted Sun Care SPF 50+ 3
 
>
 
 

Sztyft zapewniający bardzo wysoką ochronę, odporny na wodę i pot. Stworzono go z myślą o wrażliwych partiach twarzy. Produkt ma kieszonkowy format i jest niezwykle prosty w użyciu. Idealny dla entuzjastów sportu i aktywności na świeżym powietrzu. Precyzyjnie celowana i skuteczna ochrona przed UV w nawilżającej, odżywczej formule zabezpiecza skórę.


Usta, policzki, okolice oczu, nosa i czoła są szczególnie narażone na działanie promieni słonecznych, te najbardziej delikatne i wrażliwe części twarzy należy chronić wysokim filtrem ochrony przeciwsłonecznej. Gama przeciwsłoneczna marki Sisley w tym roku wzbogaca się o Super Stick Solaire Tinted Sun Care SPF 50+. Sztyft zapewniający bardzo wysoką ochronę, odporny na wodę i pot. Jego formułę stworzono z myślą o wrażliwych partiach twarzy. Produkt ma kieszonkowy format i jest niezwykle prosty w użyciu. Idealny dla entuzjastów sportu i aktywności na świeżym powietrzu. Precyzyjnie celowana i skuteczna ochrona przed UV w nawilżającej, odżywczej formule zabezpiecza skórę.


Słońce, morze i Sisley: wysoka ochrona wrażliwych partii skóry

1. Optymalna ochrona przed promieniami UV
Dział Badawczy Sisley wybrał dwa najnowszej generacji filtry mineralne UVA i UVB, doskonale dopasowane do wymagań najbardziej wrażliwych okolic twarzy.
- Mikronizowany tlenek cynku (ochrona przed UVA) skutecznie chroni skórę przed starzeniem powodowanym przez słońce, którego objawami są: zmarszczki, przebarwienia, odwodnienie i utrata jędrności skóry.
- Ultradrobny dwutlenek tytanu (ochrona przed UVB) chroni skórę przed poparzeniem słonecznym. Formuła zapewnia skórze optymalny stosunek ochrony UVA do UVB.

2. Wzmocniona ochrona młodzieńczego wyglądu skóry
Przeciwdziała wolnym rodnikom i chroni komórkowe DNA

Formuła zawiera aktywne składniki antyoksydacyjne chroniące DNA** (ekstrakt ze Słodkiego Łubinu Białego i skoncentrowany olej z kiełków Pszenicy), by chronić skórę przed wolnymi rodnikami i redukować stres oksydacyjny, który stanowi główną przyczynę fotostarzenia. Naturalne mechanizmy obronne skóry wzmacnia również octan Witaminy E, który przeciwdziała wolnym rodnikom.


Nawilża i chroni skórę

Aby zrekompensować przesuszenie i odwodnienie, spowodowane przez promienie słoneczne, formułę wzbogacono olejem Kameliowym, masłem Mango i olejem Shea, które pielęgnują i upiększają skórę.

Łagodna, przyjemna formuła gładko aplikuje się na skórze, pozostawiając na niej matowe wykończenie. Bezzapachową recepturę produktu opracowano z myślą o tym, aby była optymalnie tolerowana przez szczególnie wrażliwe partie skóry, w tym okolice oczu.

Sztyft Super Stick Solaire Tinted Sun Care SPF 50+  ma delikatny naturalny odcień beżu, który łączy się z każdym odcieniem skóry i zapewnia równomierny kolor. Chroni i wyrównuje skórę jednym gestem. Jest łagodny dla oczu, nie łamie się i nie topi.


Super Stick Solaire Tinted Sun Care SPF 50+ - nowy kompaktowy sztyft marki Sisley z bardzo wysokim filtrem ochronnym

Super Stick Solaire Tinted Sun Care SPF 50+ zapewnia najbardziej narażonym na podrażnienie partiom twarzy optymalną ochronę przed słońcem dzięki zawartości skutecznego kompleksu filtrów mineralnych, które chronią przed intensywnym światłem słonecznym. Niezwykle praktyczny format pozwala wsunąć produkt do kieszeni lub torby i wszędzie go ze sobą zabierać. Wystarczy nanieść na skórę niewielką ilość produktu i ponawiać jego aplikację, aby zapewnić skórze całodzienną ochronę podczas aktywności na świeżym powietrzu. Niezbędne akcesorium dla osób przebywających na wakacjach i entuzjastów sportu!


Cena: 380 zł / 15g.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 02-07-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności