Soleil de La Mer™ The Bronzing Powder - skóra muśnięta słońcem

<
Gallery image
>
Soleil de La Mer™ The Bronzing Powder 1
<
Soleil de La Mer™ The Bronzing Powder 1Soleil de La Mer™ The Bronzing Powder 2
 
>
 
 

Marka La Mer wprowadza do kolekcji Soleil de La Mer™ The Bronzing Powder, dostępny w edycji limitowanej. The Bronzing Powder nadaje skórze natychmiastowy kolor zdrowej i naturalnej opalenizny. Przy jego pomocy każda kobieta stworzy niepowtarzalny "La Mer Look", a jej skóra będzie wyglądała jak naturalnie muśnięta słońcem, promiennie i zdrowo.


The Bronzing Powder

Idealnie stapia się ze skórą, aby wzmocnić jej naturalny blask. Odzwierciedla całe spektrum odcieni opalonej skóry. The Bronzing Powder przepięknie podkreśla i rozświetla twarz. Skóra dotknięta połyskującym pyłkiem wygląda jak muśnięta słonecznym blaskiem. Aksamitny w dotyku bronzer, wzbogacony o Miracle Broth, sprawia, że skóra wygląda zdrowo i promiennie.


Cena: 355 zł

The Bronzing Powder dostępny jest w wybranych perfumeriach Douglas, na www.douglas.pl oraz salonach firmowych Estee Lauder/La Mer (Galeria Mokotów - Warszawa, Galeria Krakowska - Kraków) oraz na www.lamer.euAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 18-05-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności