St.Tropez Self Tan Express - ekspresowy samoopalacz w formie żelu

Self Tan Express to opalenizna w ciągu 1 godziny. Silnie nawilżający żel pozwala uzyskać dowolny odcień opalenizny od naturalnej, jasnej, do głębokiej i ciemnej. Lekka formuła, niebrudząca i nieklejąca przeźroczystego żelu łątwo rozprowadza się na skórze, błyskawicznie wnika i szybko wysycha nadając równy kolor.


Zastosowanie:

1. Nałóż żel na skórę
2. Zmyj żel:
- po 1 godzinie - naturalny odcień skóry muśniętej słońcem
- po 2 godzinach - średni, złoty odcień skóry
- po 3 godzinach - ciemny, ale nadal naturalny odcień opalenizny

Zawiera kwas hialuronowy gwarantujący 72-godzinne nawilżenie, a dzięki temu bardziej trwałą i równą opaleniznę - równy odcień do 10 dni.
100% czysty i przyjazny weganom skład.

Cena: 145 zł / 200 ml

Dostepny wyłącznie w perfumeriach Douglas i na www.douglas.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 14-04-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności