Summer Fridays CC Me Serum - serum rozjaśniające

<
Gallery image
>
Summer Fridays CC Me Serum 1
<
Summer Fridays CC Me Serum 1Summer Fridays CC Me Serum 2Summer Fridays CC Me Serum 3
 
>
 
 

Serum rozjaśniające i rozświetlające CC Me od Summer Fridays zawiera dwie super mocne formy witaminy C - dzięki czemu zapewnia efekt natychmiastowego rozjaśnienia cery jednocześnie redukując pojawianie się ciemnych plam i przebarwień. Ponadto zawiera skwalen, który pomaga zatrzymać odpowiednie nawodnienie skóry oraz chroni przed wolnymi rodnikami, a zwartość peptydów zapewnia młodzieńczy wygląd.


Serum jest:

- Wegańskie
- Crulety-free
- Rozjaśniające
- Przeciwstarzeniowe
- Bez zawartości parabenów


Stosowanie:

Nakładaj kilka kropli na oczyszczoną, suchą skórę twarz i szyi - omijając okolice oczu. Następnie nałóż ulubiony krem nawilżający i SPF.


Cena: 245 zł / 30 ml

Kosmetyki marki Summer Fridays dostępne są wyłącznie w perfumerich Sephora oraz na www.sephora.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 14-05-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności