SVR Cicavit+ Crème - krem kojący, przyspieszający gojenie

Cicavit+ Crème to krem przyśpieszający gojenie, przeciwdziałający bliznom. Koi i przywraca równowagę skórze zniszczonej i podrażnionej. Wykazuje wzmocnione działanie przeciwświądowe i przeciwdziałające podrażnieniu i uczuciu ściągnięcia na skórze. Zawiera unikatową kombinację najwyższych stężeń składników aktywnych. Działa silnie odbudowująco – aż siedmiokrotnie przyspiesza gojenie się skóry. Wykazuje także działanie przeciwbakteryjne i przeciwzapalne oraz przywracające równowagę mikrobiomu. Zapobiega powstawaniu blizn oraz wszelkich śladów po zranieniach.


Wskazania:

Otarcia lub pęknięcia naskórka, zranienia, oparzenia, poparzenia słoneczne, skóra podrażniona po zabiegach dermatologicznych: laserach, pilingach czy tatuażach,  odpieluszkowe zapalenie skóry, nadmierne wysuszenie skóry, blizny po ospie, zapalenia lub podrażnienia intymne.


Przełomowa formuła

Aż 76% formuły kremu Cicavit+ tworzą substancje aktywne, wykazujące wysoką skuteczność naprawczą. Nie zawiera parabenów, substancji zapachowych, konserwantów, barwników i olejów mineralnych. Jego skuteczność to zasługa wyselekcjonowanych składników, w tym:

Teflose®
Jest to polisacharyd uzyskiwany z fermentacji bakteryjnej, którego boczne odgałęzienia łańcucha są bogate w ramnozę, glukozę i kwas glukuronowy. Działa jak powłoka ochronna, która zapobiega adhezji niesprzyjających lub patogennych szczepów bakterii do powierzchni skóry. Dzięki wysokiej zawartości ramnozy – cukru zaangażowanego w procesy komunikacji międzykomórkowej, ma zdolność do modyfikowania reakcji zapalnej w przypadku uszkodzenia skóry.

Bioécolia®
Podczas procesów naprawczych, skóra nie potrzebuje działania przeciwbakteryjnego, tylko sprzyjającego powstawaniu korzystnej flory bakteryjnej. Bioécolia® to cukier prebiotyczny, który przywraca równowagę florze bakteryjnej skóry oraz promuje i stymuluje rozwój sprzyjających szczepów bakteryjnych, hamując jednocześnie namnażanie patogenów.

Erasyal®
Erasyal® to substancja zawierająca ufosforylowany aminocukier i glikolyzowany polifenol, uzyskane na drodze ekologicznych procesów biotechnologicznych. Zapewnia działanie w obszarach kluczowych dla regeneracji skóry: kontroluje procesy zapalne, Aktywizuje mechanizm restrukturyzacji, stymuluje naprawę skóry. Jest to składnik, który gwarantuje 7 x szybszy proces gojenia w porównaniu do samoistnego gojenia się skóry.

Produkt można stosować u noworodków do pielęgnacji skóry pupy i przy odpieluszkowym zapaleniu skóry.
Produkt można stosować na błony śluzowe zarówno na podrażnione wargi i skórę wokół ust jak i przy stanach zapalnych części intymnych (zapalenie sromu).
Testowany pod kontrolą dermatologiczną, pediatryczną i ginekologiczną.


Ceny:
34 PLN / 40 ml
55 PLN / 100 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 18-01-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności