SVR Cicavit+ Crème - krem kojący, przyspieszający gojenie

Cicavit+ Crème to krem przyśpieszający gojenie, przeciwdziałający bliznom. Koi i przywraca równowagę skórze zniszczonej i podrażnionej. Wykazuje wzmocnione działanie przeciwświądowe i przeciwdziałające podrażnieniu i uczuciu ściągnięcia na skórze. Zawiera unikatową kombinację najwyższych stężeń składników aktywnych. Działa silnie odbudowująco – aż siedmiokrotnie przyspiesza gojenie się skóry. Wykazuje także działanie przeciwbakteryjne i przeciwzapalne oraz przywracające równowagę mikrobiomu. Zapobiega powstawaniu blizn oraz wszelkich śladów po zranieniach.


Wskazania:

Otarcia lub pęknięcia naskórka, zranienia, oparzenia, poparzenia słoneczne, skóra podrażniona po zabiegach dermatologicznych: laserach, pilingach czy tatuażach,  odpieluszkowe zapalenie skóry, nadmierne wysuszenie skóry, blizny po ospie, zapalenia lub podrażnienia intymne.


Przełomowa formuła

Aż 76% formuły kremu Cicavit+ tworzą substancje aktywne, wykazujące wysoką skuteczność naprawczą. Nie zawiera parabenów, substancji zapachowych, konserwantów, barwników i olejów mineralnych. Jego skuteczność to zasługa wyselekcjonowanych składników, w tym:

Teflose®
Jest to polisacharyd uzyskiwany z fermentacji bakteryjnej, którego boczne odgałęzienia łańcucha są bogate w ramnozę, glukozę i kwas glukuronowy. Działa jak powłoka ochronna, która zapobiega adhezji niesprzyjających lub patogennych szczepów bakterii do powierzchni skóry. Dzięki wysokiej zawartości ramnozy – cukru zaangażowanego w procesy komunikacji międzykomórkowej, ma zdolność do modyfikowania reakcji zapalnej w przypadku uszkodzenia skóry.

Bioécolia®
Podczas procesów naprawczych, skóra nie potrzebuje działania przeciwbakteryjnego, tylko sprzyjającego powstawaniu korzystnej flory bakteryjnej. Bioécolia® to cukier prebiotyczny, który przywraca równowagę florze bakteryjnej skóry oraz promuje i stymuluje rozwój sprzyjających szczepów bakteryjnych, hamując jednocześnie namnażanie patogenów.

Erasyal®
Erasyal® to substancja zawierająca ufosforylowany aminocukier i glikolyzowany polifenol, uzyskane na drodze ekologicznych procesów biotechnologicznych. Zapewnia działanie w obszarach kluczowych dla regeneracji skóry: kontroluje procesy zapalne, Aktywizuje mechanizm restrukturyzacji, stymuluje naprawę skóry. Jest to składnik, który gwarantuje 7 x szybszy proces gojenia w porównaniu do samoistnego gojenia się skóry.

Produkt można stosować u noworodków do pielęgnacji skóry pupy i przy odpieluszkowym zapaleniu skóry.
Produkt można stosować na błony śluzowe zarówno na podrażnione wargi i skórę wokół ust jak i przy stanach zapalnych części intymnych (zapalenie sromu).
Testowany pod kontrolą dermatologiczną, pediatryczną i ginekologiczną.


Ceny:
34 PLN / 40 ml
55 PLN / 100 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 18-01-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto