Świąteczna kolekcja mydeł do rąk Luksja

<
Gallery image
>
Świąteczna kolekcja mydeł do rąk Luksja 1
<
Świąteczna kolekcja mydeł do rąk Luksja 1Świąteczna kolekcja mydeł do rąk Luksja 2
 
>
 
 

Święta kojarzą nam się przede wszystkim z radosnym i błogim czasem spędzonym w gronie rodziny i przyjaciół, z unoszącym się wokoło zapachem piernika i mandarynek. Do tej przyjemnej bożonarodzeniowej rutyny coraz częściej dołącza też tradycja przystrajania domów - możemy obserwować domowe zakątki, w których gości już nie tylko choinka, ale także pełno kolorowych lampek, stroików i figurek reniferów - ważne by było radośnie i kolorowo. Idealnym dopełnieniem będzie świąteczna seria mydeł Luksja, które sprawdzą się nie tylko jako ozdoba, ale także pomogą zadbać o Twoje dłonie podczas bożonarodzeniowych przygotowań.


Zadbaj o dłonie i wprowadź świąteczny klimat do swojego domu z marką Luksja

Zanim zasiądziemy do wigilijnej kolacji i będziemy mogli delektować się pysznymi potrawami, czeka nas wir świątecznych przygotowań. Trzeba pomyśleć o wszystkim - odpowiednio wcześniej kupić prezenty, odznaczyć wszystkie punkty z długiej listy zakupów spożywczych i zaopatrzyć się w świąteczne ozdoby. Zaczynamy oczywiście od przystrojenia domu, żeby bożonarodzeniowy klimat mógł jak najdłużej cieszyć nasze oczy – kiedy w salonie stanie choinka, a pod sufitem zawiśnie jemioła, warto zadbać o szczegóły, które będą dopełniać tę wyjątkową kompozycję. Dodatkowo, świąteczny nastrój w kuchni i w łazience zapewni limitowana, świąteczna edycja mydeł od marki Luksja.

Ostatni etap - przygotowanie tradycyjnych potraw - to największe wyzwanie. Staramy się nie tylko sprostać kulinarnym wymaganiom rodziny, ale w międzyczasie zapanować nad chaosem w kuchni, co oznacza przede wszystkim niekończące się zmywanie gór garnków, chochelek i patelni. Kiedy uporamy się z piętrzącym się stosem naczyń, warto pomyśleć o swoich dłoniach i sięgnąć po kremowe mydło od marki Luksja. Przyniesie ono ulgę naszej skórze po wielogodzinnej walce z naczyniami, będzie też idealnym elementem naszego codziennego rytuału pielęgnacyjnego.

Marka Luksja stworzyła z okazji Świąt kolekcję mydeł do rąk, ozdobionych wyjątkowymi etykietami, które pozwolą nam poczuć magię Bożego Narodzenia. Znajdziemy w niej dwa mydła z serii miejskiej, o zapachach Olive & Yoghurt oraz Cotton Milk & Vitamis, które przeniosą nas do małego świątecznego miasteczka, przyprószonego śniegiem. Jeżeli natomiast chcemy poczuć w sobie beztroskę dziecięcych lat, w propozycjach od marki Luksja znajdziemy także kremowe mydło z wizerunkiem Świętego Mikołaja, o zapachu Rose Petals & Milk Proteins oraz mydło ze świątecznym, radosnym reniferem, o zapachu Linseed & Rice Milk.

Wszystkie mydła Luksja Creamy zawierają pielęgnacyjny kompleks, który zapewni uczucie gładkiej i delikatnej skóry, a zawarty w nich pantenol zadba o skórę. Mydła są testowane dermatologiczne oraz przeznaczone do każdego rodzaju skóry.

Więcej informacji o produktach można znaleźć na stronie www.luksja.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 24-11-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności