Synchroline Sunwards - ochrona i pielęgnacja skóry latem

<
Gallery image
>
Synchroline Sunwards - ochrona skóry latem 1
<
Synchroline Sunwards - ochrona skóry latem 1Synchroline Sunwards - ochrona skóry latem 2Synchroline Sunwards - ochrona skóry latem 3Synchroline Sunwards - ochrona skóry latem 4Synchroline Sunwards - ochrona skóry latem 5Synchroline Sunwards - ochrona skóry latem 6Synchroline Sunwards - ochrona skóry latem 7Synchroline Sunwards - ochrona skóry latem 8Synchroline Sunwards - ochrona skóry latem 9Synchroline Sunwards - ochrona skóry latem 10Synchroline Sunwards - ochrona skóry latem 11Synchroline Sunwards - ochrona skóry latem 12
 
>
 
 

Synchroline Sunwards to linia dermokosmetyków przeznaczonych do ochrony skóry przed promieniowaniem UV. Receptura preparatów Synchroline Sunwards jest oparta o technologię Synchroblock, która nie pozwala przeniknąć cząsteczkom filtrów chemicznych do głębszych warstw naskórka i gwarantuje pozostawienie ich na powierzchni. Dzięki temu filtry działają dłużej i skuteczniej, a przy tym nie podrażniają skóry.


Właściwości dermokosmetyków Synchroline Sunwards:
-  Skuteczna ochrona przed promieniowaniem UVA i UVB
-  Bezpieczeństwo stosowania u dzieci i u dorosłych, także z wrażliwą skórą
- Dłuższe i skuteczniejsze działanie dzięki technologii Synchroblock, która zapewnia ochronę zawartych w preparacie filtrów przed ich degradacją spowodowaną przez promieniowanie UV
- Dodatkowe właściwości pielęgnacyjne dzięki obecności składników aktywnych


Wszystkie preparaty Synchroline Sunwards wzbogacone są o dodatkową substancję czynną – MSM (dimetyl sulfonu). Posiada on naukowo udowodnione silne działanie antyoksydacyjne (silniejsze niż witamina C) oraz przeciwzapalne, dzięki zdolności do hamowania nadmiernej aktywności histaminy, cytokin i angiokin prozapalnych uaktywniających się pod wpływem promieniowania UV. Technologia Synchroblock® umożliwia szybsze przenikanie składnika MSM w głąb skóry, dzięki czemu możliwa jest jej lepsza ochrona przed uszkodzeniem i podrażnieniem spowodowanym przez działanie promieniowania zarówno UVA jak i UVB. W szerokiej gamie Synchroline Sunwards każdy znajdzie preparat odpowiedni dla potrzeb swojej skóry:


Bardzo wysoka ochrona

Synchroline Sunwards Face Cream SPF 50+

Krem z filtrem SPF 50+ zapewniający bardzo wysoką ochronę skóry twarzy przed promieniowaniem słonecznym zarówno UVA jak i UVB. Posiada właściwości nawilżające oraz łagodzące podrażnienie skóry. Preparat stworzony w oparciu o Technologię Synchroblock®, która umożliwia lepsze przenikanie składników aktywnych w głąb skóry przy jednoczesnym zatrzymaniu cząsteczek filtrów na powierzchni skóry.

Składniki aktywne: kw. hialuronowy, MSM

Cena: 60 PLN / 50 ml


Synchroline Sunwards Face Emulsion SPF 50+

Emulsja o lekkiej konsystencji z filtrem SPF 50+ skutecznie chroni skórę twarzy przed promieniowaniem UVB i UVA. Przeznaczona szczególnie dla osób ze skórą tłustą, skłonną do powstawania zaskórników. Posiada właściwości nawilżające oraz łagodzące podrażnienie skóry. Preparat stworzony w oparciu o Technologię Synchroblock®, która umożliwia lepsze przenikanie składników aktywnych w głąb skóry przy jednoczesnym zatrzymaniu cząsteczek filtrów na powierzchni skóry. Ze względu na łatwe rozprowadzanie polecane również mężczyzną posiadającym zarost.

Składniki aktywne: kwas hialuronowy, MSM

Cena: 60 PLN / 50 ml


Synchroline Sunwards Face Cream Teintee SPF 50+

Emulsja koloryzująca o delikatnej konsystencji, zawierająca filtr SPF 50+ zapewniająca bardzo wysoką ochronę skóry twarzy przed promieniowaniem UVB i UVA. Ujednolica koloryt skóry i optycznie wyrównuje jej niedoskonałości. Preparat stworzony w oparciu o Technologię Synchroblock®, która umożliwia lepsze przenikanie składników aktywnych w głąb skóry przy jednoczesnym zatrzymaniu cząsteczek filtrów na powierzchni skóry.

Składniki aktywne: kwas hialuronowy, MSM

Cena: 60 PLN / 50 ml


Synchroline Sunwards Body Spray SPF 50+

Emulsja w sprayu z filtrem ochronnym SPF 50+, zapewniająca bardzo wysoką ochronę skóry ciała przed promieniowaniem słonecznym. Doskonale się rozprowadza i nie pozostawia tłustego filmu. Dzięki zawartości kwasu hialuronowego ma właściwości silnie nawilżające. Preparat stworzony w oparciu o Technologię Synchroblock®, która umożliwia lepsze przenikanie składników aktywnych w głąb skóry przy jednoczesnym zatrzymaniu cząsteczek filtrów na jej powierzchni.

Składniki aktywne: kw. hialuronowy, MSM

Cena: 70 PLN / 150 ml


Wysoka ochrona SPF 30+

Synchroline Sunwards Face Cream SPF 30

Krem z filtrem SPF 30, skutecznie chroniący skórę przed promieniowaniem UV. Zawiera kwas hialuronowy, dzięki czemu intensywnie nawilża skórę. Ponadto przeciwdziała powstawaniu wolnych rodników, posiada właściwości łagodzące podrażnienie skóry. Preparat stworzony w oparciu o Technologię Synchroblock®, która umożliwia lepsze przenikanie składników aktywnych w głąb skóry przy jednoczesnym zatrzymaniu cząsteczek filtrów na jej powierzchni.

Składniki aktywne: kw. hialuronowy, MSM

Cena: 60 PLN / 50 ml


Synchroline Sunwards Face Cream Teintee Dore SPF 30

Emulsja koloryzująca o delikatnej konsystencji, zapewniająca wysoką ochronę skóry twarzy przed promieniowaniem UVB i UVA. Pomaga skutecznie wyrównać koloryt skóry i zatuszować jej niedoskonałości. Preparat stworzony w oparciu o Technologię Synchroblock®, która umożliwia lepsze przenikanie składników aktywnych w głąb skóry przy jednoczesnym zatrzymaniu cząsteczek filtrów na jej powierzchni.

Składniki aktywne: kw. hialuronowy, MSM

Cena: 60 PLN / 50 ml


Synchroline Sunwards Anti - Wrinkle Face Cream SPF 30

Krem z filtrem przeznaczony dla skóry dojrzałej. Zapewnia wysoką ochronę skóry twarzy przed promieniowaniem UV. Dzięki zawartości składników antyoksydacyjnych oraz kwasu hialuronowego o zróżnicowanej wielkości cząsteczek (co ułatwia jego absorpcję) działa przeciwzmarszczkowo. Preparat stworzony w oparciu o Technologię Synchroblock®, która umożliwia lepsze przenikanie składników aktywnych w głąb skóry przy jednoczesnym zatrzymaniu cząsteczek filtrów na jej powierzchni.

Składniki aktywne: kwas hialuronowy, MSM, acetyloglukozamina

Cena: 60 PLN / 50 ml


Synchroline Sunwards Face Cream for Sensitive Skin SPF 30

Krem z filtrem SPF 30 zapewniający wysoką ochronę skóry twarzy przed promieniowaniem UV. Dedykowany skórze wrażliwej i bardzo wrażliwej. Dzięki zawartości dihydroawentramidu skutecznie koi skórę skłonną do podrażnienia, reakcji alergicznych, powstawania rumienia i towarzyszących tym reakcjom odczuciom nadmiernego napięcia, pieczenia i świądu. Preparat stworzony w oparciu o Technologię Synchroblock®, która umożliwia lepsze przenikanie składników aktywnych w głąb skóry przy jednoczesnym zatrzymaniu cząsteczek filtrów na jej powierzchni.

Składniki aktywne: kwas hialuronowy, MSM, dihydroawentramid

Cena: 60 PLN / 50 ml


Synchroline Sunwards Face Cream for Oily Skin SPF 30

Krem dedykowany skórze tłustej do wysokiej ochrony przed promieniowaniem UV,. Preparat posiada lekką konsystencje nie zapychającą porów. Pomaga zmniejszyć wydzielanie łoju i posiada właściwości matujące. Filtr zawarty w kremie chroni skórę trądzikową przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych i wpływa na poprawę jej ogólnej kondycji. Preparat stworzony w oparciu o Technologię Synchroblock®, która umożliwia lepsze przenikanie składników aktywnych w głąb skóry przy jednoczesnym zatrzymaniu cząsteczek filtrów na jej powierzchni.

Składniki aktywne: mleczan cynku, MSM, kw. hialuronowy, cytrynian trietylu

Cena: 60 PLN / 50 ml


Synchroline Sunwards Body Spray SPF 30

Emulsja w sprayu zapewniająca wysoką ochronę skóry ciała przed promieniowaniem słonecznym. Posiada lekką konsystencję, doskonale się rozprowadza i nie pozostawia tłustego filmu. Preparat stworzony w oparciu o Technologię Synchroblock®, która umożliwia lepsze przenikanie składników aktywnych w głąb skóry przy jednoczesnym zatrzymaniu cząsteczek filtrów na jej powierzchni.

Składniki aktywne: MSM, kw. hialuronowy

Cena: 70 PLN / 200 ml


Umiarkowana ochrona SPF 15

Synchroline SunwardS Tan Booster Sun Face Cream SPF 15

Krem do twarzy z filtrem SPF 15 przyspieszający opalanie i gwarantujący ochronę skóry przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB. Preparat zawiera pochodne tyrozyny, które podczas ekspozycji na słońce stymulują melanocyty do zwiększonej produkcji melaniny. Dzięki temu znacznie szybciej udaje się osiągnąć efekt pięknej i naturalnie wyglądającej opalenizny. Preparat stworzony w oparciu o Technologię Synchroblock®, która umożliwia lepsze przenikanie składników aktywnych w głąb skóry przy jednoczesnym zatrzymaniu cząsteczek filtrów na jej powierzchni.

Składniki aktywne: kwas hialuronowy, MSM, pochodne tyrozyny

Cena: 60 PLN / 50 ml


Synchroline Sunwards Tan Booster Body Spray SPF 15

Emulsja do ciała w sprayu z filtrem SPF 15 przyspieszająca opalanie i zapewniająca ochronę skóry przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB. Działanie pobudzające powstawanie opalenizny możliwe jest dzięki zastosowaniu składników takich jak pochodne tyrozyny, które pod wpływem działania słońca przyspieszają proces tworzenia się barwnika skóry jakim jest melanina. Preparat stworzony w oparciu o Technologię Synchroblock®, która umożliwia lepsze przenikanie składników aktywnych w głąb skóry przy jednoczesnym zatrzymaniu cząsteczek filtrów na jej powierzchni.

Składniki aktywne: kwas hialuronowy, MSM, pochodne tyrozyny

Cena: 70 PLN / 200 ml


Preparaty po opalaniu

Synchroline Sunwards After Sun Face Cream

Krem do twarzy zalecany do stosowania po ekspozycji na promieniowanie słoneczne. Posiada silne właściwości nawilżające oraz łagodzące. Zawarty w preparacie butylocykloheksanol skutecznie hamuje obecne w skórze receptory TRPV1, których uaktywnienie pod wpływem słońca odpowiedzialne jest za nieprzyjemne odczucia pieczenia i szczypania. Działa przeciwzapalnie i kojąco na skórę zaczerwienioną.

Składniki aktywne: kwas hialuronowy, MSM, butylocykloheksanol

Cena: 50 PLN / 50 ml


Synchroline Sunwards After Sun Body Spray

Emulsja w sprayu do ciała zalecana do stosowania po ekspozycji na promieniowanie słoneczne. Posiada silne właściwości nawilżające oraz łagodzące. Dzięki obecności butylocykloheksanolu skutecznie hamuje obecne w skórze receptory TRPV1, których uaktywnienie pod wpływem słońca odpowiedzialne jest za nieprzyjemne odczucia pieczenia i szczypania. Działa przeciwzapalnie i kojąco na skórę zaczerwienioną. Preparat stworzony w oparciu o Technologię Synchroblock®, która umożliwia lepsze przenikanie składników aktywnych w głąb skóry przy jednoczesnym zatrzymaniu cząsteczek filtrów na powierzchni skóry.

Składniki aktywne: kwas hialuronowy, MSM, butylocykloheksanol

Cena: 60 PLN / 200 ml


Pielęgnacja skóry dzieci

Synchroline Sunwards Baby Spray SPF 50+

Emulsja w sprayu z filtrem ochronnym SPF 50+ stworzona z myślą o bardzo wysokiej ochronie delikatnej skóry ciała dzieci przed promieniowaniem słonecznym. Zawiera dodatkowe składniki łagodzące (pantenol, wyciąg z rumianku), fotoochronne i nawilżające. Preparat stworzony w oparciu o Technologię Synchroblock®, która umożliwia lepsze przenikanie składników aktywnych w głąb skóry przy jednoczesnym zatrzymaniu cząsteczek filtrów na jej powierzchni.

Składniki aktywne: kwas hialuronowy, MSM, pantenol, wyciąg z rumianku

Cena: 70 PLN / 150 ml


Synchroline Sunwards After Sun Baby Spray SPF 50+

Delikatna emulsja w sprayu przeznaczona do pielęgnacji skóry dziecka po ekspozycji na promieniowanie słoneczne. Posiada silne właściwości nawilżające oraz łagodzące. Działa przeciwzapalnie i kojąco na skórę zaczerwienioną. Preparat stworzony w oparciu o Technologię Synchroblock®, która umożliwia lepsze przenikanie składników aktywnych w głąb skóry przy jednoczesnym zatrzymaniu cząsteczek filtrów na jej powierzchni.

Składniki aktywne: wyciąg z rumianku, pantenol, MSM, pochodna inuliny

Cena: 60 PLN / 200 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 30-05-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto