Talika Time Control Eye Contour - idealny kontur oka

Urządzenie przeciwdziałające starzeniu się skóry konturu oka zainspirowane opatentowanymi badaniami kosmicznymi.

Talika to urządzenie do pielęgnacji skóry wokół oczu z serii lekkiej terapii. Działa przeciwzmarszczkowo i ujędrniająco. Łączy w sobie 3 technologie kosmetyczne (lekka terapia, jonoterapia, mikro-wibracje), aby skutecznie i delikatnie zwalczać starzenie się skóry.


Pomarańczowe światło (590 nm) redukuje głębokie zmarszczki i drobne linie stóp, ujędrnia cienką skórę konturu oka, pomaga zmniejszyć ciemne cienie pod oczami.
Czerwone światło (630 nm) łagodzi, redukuje zaczerwienienia i pomaga regenerować skórę. Funkcja jonoterapii zwiększa przepuszczalność skóry w celu zwiększenia penetracji i skuteczności składników aktywnych kremów do korygowania oczu.
Mikro-drgania stymulują mikrokrążenie i wymianę komórkową.


Działanie: przeciwzmarszczkowe, regenerujące, ujędrniające, napinające, poprawiające koloryt skóry
Rodzaj skóry: każdy rodzaj skóry


Stosowanie:

1 minutę każdego ranka i wieczora w 28-dniowym lekarstwie na minimum. Może być stosowany z kosmetykiem lub bez kosmetycznej pielęgnacji oczu i konturów, zwiększa ich skuteczność. Nie zaleca się u osób z alergią na kontakt z metalem (nikiel).


Wyniki stosowania przez 28 dni:
- młodszy wygląd (92%)
- napięta skóra (100%)
- głębokie zmarszczki mniej widoczne (83%)


Cena: 419 PLN

Produkty marki Talika dostępne są wyłącznie w perfumeriach Douglas i na www.douglas.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 20-09-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności