Universkin Nexultra™ UV SPF 50 Powder - całoroczny filtr przeciwsłoneczny

<
Gallery image
>
Universkin Nexutlra™ UV SPF 50 Powder 1
<
Universkin Nexutlra™ UV SPF 50 Powder 1Universkin Nexutlra™ UV SPF 50 Powder 2Universkin Nexutlra™ UV SPF 50 Powder 3
 
>
 
 

Puder zawiera 100% mineralnych filtrów UVA i UVB. Ma bardzo lekką i bezzapachowej konsystencję i oferuje silną ochronę przeciwsłoneczną, którą można stosować w celu wykończenia makijażu. Ta mieszanka mineralna spełnia potrzeby najbardziej wrażliwej skóry. Z powodu swojej wyjątkowej przejrzystości, Nexultra™ UV pasuje do wszystkich fototypów skóry.


Całoroczna ochrona przeciwsłoneczna

Promienie słoneczne składają się z fal o różnej długości:
- UVB
- UVA
- Światło widzialne o wysokiej energii (w tym światło niebieskie)
- Promienie podczerwieni

Dermatolodzy zalecają blokowanie ich wszystkich poprzez stosowanie filtrów dodawanych do produktów ochrony przeciwsłonecznej. To właśnie dlatego stworzyliśmy nową linię testowanych dermatologicznie produktów zapewniających kompleksową ochronę przed promieniami słonecznymi i zanieczyszczeniami środowiskowymi. Po zastosowaniu kremu na dzień, np. Nexultra™ L SPF 30, możesz również dodatkowo nałożyć całkiem nowy Nexultra™ UV Brush Universkin™ stworzony z myślą o ochronie przed słońcem i spełnieniu Twoich wymagań estetycznych.

Puder zawiera 100% mineralnych filtrów UVA i UVB ma bardzo lekką i bezzapachowej konsystencję, oferuje silną ochronę przeciwsłoneczną, którą można stosować w celu wykończenia makijażu. Ta nowa mieszanka mineralna spełnia potrzeby nawet najbardziej wrażliwej skóry. Z powodu swojej wyjątkowej przejrzystości, Nexultra™ UV pasuje do wszystkich fototypów skóry.

Dzięki praktycznej i bardzo prostej aplikacji za pomocą pędzla, puder możesz aplikować o każdej porze dnia, aby poprawić makijaż, nadać mu matowe wykończenie i zapewnić skórze ochronę przeciwsłoneczną. W przeciwieństwie do wielu innych pudrów matujących, Nexultra™ UV SPF50 pozwala Twojej skórze oddychać i zapewnia jej naturalny wygląd.

Puder mineralny dodatkowo chroni skórę przed zanieczyszczeniami środowiskowymi, a drobinki w nim zawarte powoduję, że skóra wygląda na młodszą, zmarszczki są mniej widoczne.

Podczas opracowywania Nexultra™ UV, firma Universkin brała pod uwagę aktywny styl życia swoich klientów i zadbała o to, aby formuła tego produktu była odporna na wodę i pocenie się. Jest to produkt idealny dla osób, które ciągle są w ruchu i chcą cały czas nie tylko dobrze wyglądać, ale mieć pewność, że ich skóra jest chronona.


Cena: 230 zł / 4g (puder kompaktowy z pędzlem)

https://www.universkin.com/pl/Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 15-09-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności