Uriage Eau Thermale - perfekcyjne nawilżanie skóry

<
Gallery image
>
Uriage Eau Thermale 1
<
Uriage Eau Thermale 1Uriage Eau Thermale 2Uriage Eau Thermale 3
 
>
 
 

Marka Uriage w trosce o perfekcyjne nawilżenie i doskonałą kondycję skóry uzupełnia linię Eau Thermale o nawilżająco-ochronną mgiełkę termalną i aktywnie nawilżającą maseczkę na noc. To odpowiedź na problem odwodnionej i przesuszonej skóry, która potrzebuje ukojenia i pełnej ochrony przed smogiem i promieniowaniem UV.


Linia Eau Thermale przeznaczona do codziennej pielęgnacji skóry odwodnionej to nawilżająca moc Wody termalnej Uriage w kremie. Swoje aktywne działanie  zawdzięcza połączeniu trzech unikalnych składników zawartych w formule Hydro-Thermal Complex, które przywracają integralność płaszcza hydrolipidowego skóry i odbudowują barierę skórną oraz uzupełniają NMF:

• Woda termalna Uriage – pomaga utrzymać naturalną równowagę skóry, wzmacnia jej barierę ochronną poprzez stymulowanie syntezy dwóch białek: filagryny odpowiedzialnej za spójność włókien keratynowych oraz klaudyny, która pomaga formować i utrzymać połączenia między keratynocytami zapobiegając utracie wody,
• Nawilżający opatrunek H2O – dzięki połączeniu trzech składników o działaniu okluzyjno-nawilżającym (alginianu, kwasu hialuronowego oraz pullulanu) przyczynia się do odbudowy ochronnej bariery hydrolipidowej i przedłuża proces uwalniania pozostałych składników zawartych w Hydro-Thermal Complex,
• Aquaxyl – połączenie dwóch cukrów - glukozy oraz ksylitolu – działa na wielu poziomach, m.in. pomaga w uzupełnianiu cementu międzykomórkowego oraz właściwym funkcjonowaniu NMF, odpowiedzialnego za optymalne nawodnienie skóry.


Nawilżająco-ochornna mgiełka termalna SPF30

Innowacja termalna w postaci lekkiej, nawilżająco-ochronnej mgiełki o delikatnym, kwiatowo-owocowym zapachu do codziennego stosowania. Wzbogacona w Wodę Termalną Uriage mgiełka delikatnie wtapia się w skórę, wzmacnia jej barierę ochronną, a także intensywnie nawilża i rozświetla. Doskonale nawilżona i chroniona skóra jest zrewitalizowana i wygładzona.

Cena: 39,90 PLN / 50 ml


Aktywnie nawilżająca maseczka na noc

Nawilżająca moc Wody Termalnej Uriage zawarta w maseczce na noc o ultralekkiej, hydrożelowej konsystencji. Dzięki zawartości innowacyjnej formuły Hydro-Thermal Complex wzbogaconej w Wodę Termalną Uriage maseczka zapewnia długotrwałe, 8-godzinne nawilżenie. Zawarty w produkcie kwas hialuronowy wygładza i przywraca optymalne nawilżenie skóry, a wyciąg z szarotki sprawia, że po przebudzeniu skóra jest rozświetlona i pełna blasku.

Cena: 49,50 PLN / 50 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 17-01-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności