Wellme - pierwsze profesjonalne mobilne usługi kosmetyczne w Polsce

<
Gallery image
>
Wellme 1
<
Wellme 1Wellme 2Wellme 3Wellme 4Wellme 5Wellme 6Wellme 7Wellme 8Wellme 9Wellme 10Wellme 11Wellme 12Wellme 13
 
>
 
 

Czas to jedyna rzecz, której nie można kupić, ale można nim lepiej zarządzić, łącząc przyjemne z pożytecznym. Z myślą o kobietach żyjących w ciągłym biegu powstało Wellme - pierwszy profesjonalny mobilny salon, oferujący szerokie spektrum usług kosmetycznych. To odpowiedź na potrzeby współczesnych kobiet - aktywnych, łączących życie zawodowe z rodzinnym. Takich, które pomiędzy pracą, życiem prywatnym i wieloma wyzwaniami, jakie często same przed sobą stawiają, potrzebują czasu tylko dla siebie. Kobiet, które lubią i chcą wyglądać dobrze, jednak z uwagi na aktywny tryb życia, nie zawsze są w stanie umówić się na wizytę w tradycyjnym salonie urody lub są dyspozycyjne w godzinach, w których wizyty u kosmetyczki czy fryzjera są po prostu niemożliwe.


Wellme zostało stworzone dla osób, które poszukują nowoczesnych rozwiązań ułatwiających codziennie życie. W ofercie jest bogaty wybór zabiegów, wykonywanych przez profesjonalnych stylistów, w miejscu i czasie dogodnym dla klienta. Mobilni styliści są wyposażeni we wszystkie niezbędne narzędzia, dlatego mogą wykonać usługę w domu, biurze lub hotelu. Dzięki temu można przygotować się na ważne spotkanie, służbowy bankiet, uroczystą kolację lub po prostu podarować sobie chwilę przyjemności.

Platformy "beauty on demand" stały się bardzo popularne w wielu krajach, przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych. W Europie liderem na rynku mobilnych usług kosmetycznych jest Wielka Brytania, a szczególnie Londyn. Żyjące w biegu kobiety doceniły komfort usług dopasowanych do ich stylu życia oraz związaną z tym oszczędność czasu. Kultura “on demand” rozwija się w wielu obszarach – aby obejrzeć film nie czekamy na wieczór, po prostu włączamy Netflix, kiedy mamy na to ochotę. Korzystamy też z aplikacji uber do zamówienia kierowcy lub dostawy pizzy. Tu i teraz. Wtedy, kiedy potrzebujemy. Ten sam model sprawdza się z powodzeniem w segmencie usług beauty.

Kiedy zbliża się służbowy bankiet, uroczystość rodzinna lub wyjście z przyjaciółmi, często ogarnia nas panika. Umówienie się w ostatniej chwili na paznokcie, czy stylizację włosów, graniczy z cudem. A gdyby zamówić taką usługę do domu? Wellme zostało stworzone z myślą o wymagających, dbających o siebie kobietach, które cenią sobie komfort i chcą ograniczyć stresogenne sytuacje. Z pewnością docenią usługę wykonaną w zaciszu domu, biura czy hotelu – bez nerwów, pośpiechu i stania w korkach, czy tracenia czasu na dojazd. Usługę wykonaną bezpiecznie, profesjonalnie i zgodnie z indywidualnymi preferencjami.


By zamówić stylistę Wellme wystarczą 3 proste kroki:

1. Wybierz usługę i wskaż lokalizację.
2. Zarezerwuj dogodny termin i wybierz stylistę.
3. Usiądź wygodnie i podziwiaj efekty.

Styliści Wellme przyjadą we wskazane miejsce, wyposażeni w profesjonalny sprzęt oraz najwyższej klasy kosmetyki. Pracują od 7.00 rano do 24.00 wieczorem, 7 dni w tygodniu. Koloryzacja włosów i ulubiony serial o 22.00? A może wieczór z przyjaciółką i manicure? Wellme powstało po to, aby zadbać o Ciebie zawsze, kiedy tego potrzebujesz.

W aktualnej ofercie Wellme znajdują się następujące serwisy: włosy – stylizacja, strzyżenie, koloryzacja i pielęgnacja, paznokcie – manicure i pedicure klasyczny, hybrydowy, żelowy i japoński, makijaż – dzienny, wieczorowy i lekcja makijażu, zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało, depilacja, oprawa oka, opalanie natryskowe oraz masaż – zdrowotny i relaksujący. Sekcje: fryzjerska, makijaż, kosmetologia i masaż zostały przygotowane we współpracy z Orbico Salon Professional – styliści pracują na markach Wella, Nioxin, GHD oraz Comfort Zone. Sekcja paznokcie została przygotowana we współpracy z markami Manicurist Paris oraz OPI. Do depilacji wykorzystywane są produkty Lycon.


Wartości, jakimi wyróżnia się marka Wellme:

• jakość – starannie dobrany i profesjonalnie przeszkolony zespół Wellme świadczy usługi najwyższej jakości, z wykorzystaniem doskonałych produktów, wprowadzając zupełnie nowy standard na rynku mobilnych usług kosmetycznych;
• komfort – mobilni styliści przyjeżdżają do klienta z kufrem zawierającym wszystkie niezbędne narzędzia i akcesoria, tak aby klient mógł zrelaksować się podczas wykonywanej usługi, nie musząc nic przygotowywać przed przyjazdem stylisty;
• elastyczność – usługi Wellme są dostępne w godzinach od 7.00 do 24.00, w dowolnym miejscu na terenie Warszawy. To klient decyduje o dogodnej dla niego porze i miejscu.

"Jako Wellme obiecujemy coś niezwykle cennego – oszczędność czasu i komfort. Ale te wartości nie miałyby znaczenia, gdyby nie jeszcze jeden – bardzo ważny – aspekt, który nas wyróżnia. To jakość. Obiecujemy profesjonalizm jak w najlepszym salonie. Świadczymy najwyższej klasy usługi, tyle, że w salonach domowych" – mówi Anna Grabkowska-Chlebek, Wellme Director w firmie Orbico Beauty.


Wellme - Twój czas, Twoje piękno

Wybierasz miejsce, bo liczy się Twój komfort.
Wybierasz godzinę, bo liczy się Twój czas.
Wybierasz Wellme, bo liczy się Twoje piękno.

Odwiedź Wellme:
WWW: https://www.wellme.com.pl
FB: https://www.facebook.com/wellmetime/
IG: https://www.instagram.com/WellmeTime/
#wellmetime



Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 18-09-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności