Wilkinson Sword wprowadza swoje pierwsze jednorazowe maszynki do golenia bardziej przyjazne środowisku

<
Gallery image
>
Wilkinson Sword 1
<
Wilkinson Sword 1Wilkinson Sword 2Wilkinson Sword 3Wilkinson Sword 4Wilkinson Sword 5Wilkinson Sword 6Wilkinson Sword 7Wilkinson Sword 8Wilkinson Sword 9Wilkinson Sword 10Wilkinson Sword 11Wilkinson Sword 12Wilkinson Sword 13
 
>
 
 

Wraz z premierą nowych maszynek Xtreme 3 Eco Green brytyjska marka stawia przełomowy krok w kierunku bardziej ekologicznego golenia. Rączka, wykonana jest w 95% z tworzywa pochodzącego z odzysku, a do produkcji tekturowego opakowania, które nadaje się do recyklingu, w 90% została użyta makulatura.


Wszyscy wiemy, jak ważna jest troska o przyszłość naszej planety. Rosnąca świadomość ekologiczna sprawiła, że coraz więcej konsumentów przy podejmowaniu decyzji zakupowych zastanawia się nad ich wpływem na środowisko. Jednym z najczęściej podejmowanych kroków jest rezygnacja lub ograniczenie korzystania z produktów jednorazowego użytku, które często wykonane są z plastiku. To sprawia, że dla wielu osób jednorazowy oznacza nieekologiczny.

Wilkinson Sword swoim nowym podejściem udowadnia, że można inaczej i podpowiada jak drobnymi, codziennymi gestami możemy zadbać o przyszłość naszej planety. Od powstania w 1772 roku marka nieustannie się zmienia, podążając za rozwojem technologii i dostosowując produkty do zmieniającego się świata. Dziś Wilkinson Sword realizuje ambitne podejście z zakresu odpowiedzialności społecznej i potwierdza gotowość do dalszych działań na rzecz bardziej odpowiedzialnego golenia, oferując swoją pierwszą jednorazową maszynkę bardziej przyjazną środowisku.

Rączka nowej maszynki Xtreme 3 Eco Green jest wykonana w 95% z plastiku, pochodzącego z recyklingu, a do produkcji opakowania użyto w 90% makulatury, która po wrzuceniu do pojemnika na papier podlega ponownemu przetworzeniu. Co więcej, posiada ono certyfikat FSC, który świadczy o zrównoważonej produkcji mającej na uwadze żywotność lasów oraz zachowanie ich bogactw biologicznych.

Wilkinson Sword podkreśla w swojej kampanii, która wystartuje już w październiku, że drobne, codzienne gesty, jak zakręcanie wody przy goleniu czy segregowanie śmieci mają ogromny wpływ na środowisko, w którym żyjemy. A my mamy realną moc zmian, którą warto wykorzystać.

Maszynki Wilkinson Sword Xtreme 3 Eco Green dla kobiet i mężczyzn dostępne są w sprzedaży w całej Polsce.


Wilkinson Sword jest ekspertem w dziedzinie ostrzy i tradycyjnego rzemiosła od 1772 roku. Od ponad 100 lat rozwija produkty, które pomagają kobietom i mężczyznom w utrzymaniu idealnie gładkiej skóry. Więcej informacji na temat nowych produktów oraz kampanii marki znajdziecie na www.wilkinsoneco.com oraz  www.wilkinson-sword.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 16-10-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności