Yonelle - wyjątkowy projekt "Damy Yonelle" na 10. urodziny marki

<
Gallery image
>
Yonelle - 10. urodziny marki 1
<
Yonelle - 10. urodziny marki 1Yonelle - 10. urodziny marki 2Yonelle - 10. urodziny marki 3Yonelle - 10. urodziny marki 4Yonelle - 10. urodziny marki 5Yonelle - 10. urodziny marki 6Yonelle - 10. urodziny marki 7
 
>
 
 

Yonelle świętuje 10 lat w świecie pielęgnacji skóry dojrzałej, łącząc piękno ze sztuką. Z okazji tego jubileuszu powstał wyjątkowy projekt, do którego zaproszona została wybitna artystka, malarka i pisarka oraz przyjaciółka marki - Krystyna Kofta. Namalowany dla marki obraz literacki "Damy Yonelle" to celebracja wielowymiarowej kobiecości.


Dojrzała, czyli piękna - Polki pokochały Yonelle za dotrzymane obietnice!

Wiedza, doświadczenie i wrażliwość na oczekiwania i potrzeby współczesnych kobiet stały się początkiem innowacyjnej marki kosmetycznej Yonelle wyspecjalizowanej w odmładzaniu wyglądu skóry, którą w 2013 roku stworzyły Jolanta Zwolińska, biolog, kreatorka wielokrotnie nagradzanych marek kosmetycznych i Małgorzata Chełkowska, doktor nauk chemicznych.


Polki pokochały Yonelle za dotrzymane obietnice i zachwycającą gładkość skóry, która stała się znakiem firmowym marki.

Yonelle szybko zdobyła serca Polek. Luksusowy brand od dziesięciu lat oczarowuje niezwykle kobiecymi słoiczkami ukrytymi w satynowych woreczkach, eleganckimi zapachami, wyszukanymi konsystencjami, a co najważniejsze - niezwykle skutecznymi kosmetykami. W perfekcyjnie dopracowanych formułach znajdują się opatentowane, rewolucyjne nośniki - Nanodyski™. To dzięki nim składniki aktywne kremów przenikają nawet do 14. warstwy komórek naskórka. Daje to ponadprzeciętne i spektakularne efekty przeciwzmarszczkowe.

Skuteczne działanie luksusowych kosmetyków potwierdzają tysiące zachwyconych klientek, niezależne badania aparaturowe, opinie ekspertów z branży beauty oraz ponad 40 prestiżowych nagród!


Yonelle świętuje 10 lat w świecie pielęgnacji skóry dojrzałej, łącząc piękno ze sztuką

Z okazji 10. urodzin Yonelle powstał wyjątkowy i zaskakujący projekt, do którego zaprosiliśmy wybitną artystkę, malarkę i pisarkę oraz przyjaciółkę marki - Krystynę Koftę.

Namalowany dla nas obraz literacki "Damy Yonelle" to celebracja wielowymiarowej kobiecości. Kolorowy, pełen emocji świat, w którym każda kobieta jest bohaterką własnej historii.

Od samego początku marki w sercu Yonelle są kobiety dojrzałe. Z uwagą wsłuchujemy się w ich potrzeby pielęgnacyjne. Chcemy dalej prowadzić ten dialog, nie tylko o pielęgnacji, ale również o Was, o nas, o kobietach Yonelle.

Wszystkie pięknie różnimy się od siebie, mamy inną przeszłość, odmienne definicje miłości, bycia damą, spojrzenie na relacje, pieniądze, różne światopoglądy. Jesteśmy różnorodne - i to jest piękne! Dlatego każda z nas może stworzyć swoją definicję dojrzałości, postrzegać ją na swój sposób.

Zapraszamy do inspirującej rozmowy o kobietach takich jak Ty - pięknie dojrzałych i dojrzale pięknych. Wspólnie świętujmy 10. urodziny Yonelle!

#DamyYonelle


Poznaj "Damy Yonelle" oczami ich autorki Krystyny Kofty, odkryj wszystkie ich myśli i wybierz swoją ulubioną.

Wybrane hasła:
• Dama jest tajemnicą. Nawet dla siebie.
• Dama wie czego nie wie.
• Miłość jest ślepa? Na jedno oko, drugim uważnie obserwuje!
• Wolność wyboru jest przywilejem damy.
• Pieniądze służą Tobie, a nie ty pieniądzom.
• Pomagam ile mogę.
• Forma jest ważna. Treść jest ważniejsza.


Produkty celebracyjne  w wyjątkowej oprawie

Przedstawiamy trzy wyjątkowe produkty celebracyjne, które zdobi unikalna grafika zainspirowana obrazem literackim "Damy Yonelle" autorstwa Krystyny Kofty.

Absolutna nowość!
Eau de Parfum by Yonelle

Pierwszy zapach Yonelle. Wyszukany symbol kobiecego piękna i elegancji.
Owocowo-kwiatowa kompozycja z aromatem zielonych nut dodaje pozytywnej energii. Przenosi w krainę szczęśliwości i radosnej beztroski.

Piramida zapachowa

Nuty głowy:
- rabarbar
- grejpfrut
- bergamotka
- jabłko
- anyż
- rozmaryn

Nuty serca:
- magnolia
- drzewo kaszmirowe
- różowy pieprz

Nuty głębi:
- drzewo cedrowe
- wetyweria
- bursztyn
- piżmo
- mech
- zioła

Cena: 329 zł / 50 ml


Limitowana edycja. Bestseller 10-lecia!
Infusíon Lift Cream N°1

Pierwszy kosmetyk Yonelle, od którego wszystko się zaczęło.
Bestseller 10-lecia! Pierwszy kosmetyk Yonelle,  od którego wszystko się zaczęło. Krem - wynalazek. Superskuteczny. Luksusowy. Uwielbiany przez klientki. Zapewnia doskonały efekt przeciwzmarszczkowy i stanowi skuteczną terapię liftingującą. Spełnia obietnicę o pięknej, zachwycająco gładkiej skórze.

Cena: 299 zł / 50 ml


Limitowana edycja!
Jedwabna apaszka "Damy Yonelle"

Unikalna pamiątka o charakterze kolekcjonerskim.
Jedwabna apaszka w ekskluzywnej limitowanej edycji to unikalna pamiątka o charakterze kolekcjonerskim. Magia obrazu literackiego "Damy Yonelle" przeniesiona z płótna na szlachetny jedwab, tworząc harmonijne połączenie między sztuką, a modą.

Cena: 399 zł


Więcej informacji znajduje się na: https://www.yonelle.pl/dziesieciolecie-yonelle/Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 27-09-2023

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES