Artistry Signature Select™ - spersonalizowane serum do potrzeb każdej skóry

<
Gallery image
>
Artistry Signature Select™ 1
<
Artistry Signature Select™ 1Artistry Signature Select™ 2Artistry Signature Select™ 3Artistry Signature Select™ 4Artistry Signature Select™ 5Artistry Signature Select™ 6Artistry Signature Select™ 7
 
>
 
 

Ponad 97% kobiet wskazuje, że ma więcej niż jeden problem z cerą. W konsekwencji używamy kilku kremów oraz serum lub wybieramy priorytetowe potrzeby skóry twarzy. A gdyby możlwie było skonstruowanie kosmetyku tak spersonalizowanego, by odpowiadał na wszystkie potrzeby naszej skóry? Gdyby można było samodzielnie połączyć jego składniki? Naukowcy opracowali przełomowy kosmetyk - Artistry Signature Select™. Jedna baza i aż 3 ampułki, które dobierasz zgodnie z potrzebami Twojej skóry.


Skóra każdej Kobiety jest unikalna i potrzebuje pielęgnacji dostosowanej specjalnie do jej typu i potrzeb. Okazuje się jednak, że większość z nas ma cerę, która wymaga pielęgnacji z ukierunkowaniem na więcej niż jeden cel. To, że skóra twarzy ma skłonność do przesuszenia, nie oznacza, że nie ma na niej także zmarszczek lub przebarwień. Jeśli jest niewystarczająco jędrna, może także potrzebować rozświetlenia. Oznacza to, że używamy  kilku kosmetyków – gdzie każdy odpowiada na inną potrzebę cery. Naukowcy Artisrty opracowali innowacyjny kosmetyk przyszłości - Artistry Signature Select™, serum, które każda z Pań może skonstruować sama w oparciu o bazę i najwyższej jakości ampułki. Moc Artistry Signature Select™ płynie z połączenia najwyższej jakości, wyselekcjonowanych składników roślinnych Nutrilite™ z zaawansowanymi technologiami pielęgnacji skóry Artistry™


Spersonalizowane rozwiązanie Artistry Signature Select™

"Artistry Signature Select to serum dedykowane każdemu, kto chce w sposób celowany dbać o swoją skórę. Łączy w sobie właściwości nawilżające, rozświetlające,  przeciwzmarszczkowe, ujędrniające oraz niwelujące przebarwienia. Siła tkwi nie tylko w składnikach, ale i spersonalizowaniu do potrzeb każdej skóry. Dla mnie, jako dla dermatologa, ważne są również badania potwierdzające jego skuteczność. Możliwość używania jednego preparatu na kilka problemów ułatwia niewątpliwie regularne stosowanie i eliminuje ryzyko alergii kontaktowej. Ja, w pielęgnacji, cenię minimalizm. Myśle, że warto spróbować" – dr n.med Małgorzata Huczek, dermatolog

"Serum, jako rodzaj kosmetyku, jest zdecydowanie bardziej skoncentrowane niż krem. Dociera głębiej i jest bardziej efektywne. Jak wskazują lekarze, stosowanie kilku serum na raz może obciążać skórę ze względu na dublowanie się właściwości baz, które są użyte do ich produkcji. Idealne rozwiązanie to jedna baza i klika składników czynnych" – mówi Andrzej Sawicki, Ekspert Artistry. – "Naukowcy Artistry wyszli naprzeciw temu wyzwaniu, analizując wcześniej skórę twarzy 32 tys. osób. Rozbudowane testy przyniosły rezultat w postaci niepowtarzalnego, niezwykle efektywnego serum, które jest wycelowane w indywidualne potrzeby każdej z kobiet" – dodaje.


Baza + ampułki - jak to działa?

Produkt sprzedawany jest w zestawie: baza + ampułka. Do zestawu możemy dobrać dwie kolejne ampułki. W efekcie otrzymujemy serum, w którym w jednej bazie znajdują się trzy "porcje" składników aktywnych – w dokładnie takiej konfiguracji, jakiej potrzebujemy. Do wyboru są ampułki: nawilżająca, przeciwzmarszczkowa, ujędrniająca, niwelująca przebarwienia i rozświetlająca.


Jak rozpoznać preferencje skóry i wybrać odpowiednie ampułki?

Do dyspozycji jest bezpłatna aplikacja Artistry™ Virtual Beauty! Można pobrać ją ze sklepu Google Play lub App Store. Należy wybrać opcję "pielęgnacja skóry" i zrobić sobie selfie. Aplikacja dokona analizy skóry i wskaże, jaki jest jej stan. To proste w obsłudze narzędzie łatwo dostarczy spersonalizowane zalecenia dotyczące potrzeb cery. Kolejny krok to wybór do trzech ampułek Artistry Signature Select™... i obserwowanie doskonałych efektów perfekcyjnej pielęgnacji!


Cena zestawu Artistry Signature Select™: 273 zł


Dostępne ampułki:

Skoncentrowana, wysoko wydajna ampułka nawilżająca (oznaczenie H), niemal natychmiast nawilża skórę. Jej działanie zatrzymuje wilgoć w skórze, zapewniając działanie przez cały dzień. Kosmetyk wzmacnia tworzenie się i funkcjonowanie bariery hydrolipidowej skóry oraz poprawia jej nawilżenie. Nadaje skórze elastyczność, miękkość i zdrowy wygląd.

Cena ampułki: 175 zł


Ampułka przeciwzmarszczkowa (oznaczenie W) wygładza cerę, zwalczając oznaki starzenia się skóry, zmniejsza widoczność bruzd i głębokich zmarszczek. Dodaje skórze energii i nadaje jej gładszy, zdrowszy wygląd. Po połączeniu z bazą serum tworzy sprawdzone klinicznie serum do twarzy oficjalnie zaakceptowane przez 81% kobiet, które stosowały je w ramach spersonalizowanego kompleksowego programu pielęgnacji skóry.

Cena ampułki: 175 zł


Ampułka ujędrniająca (oznaczenie F) działa, wzmacniając komórki głęboko w skórze za pomocą technologii poprawiającej napięcie skóry, przełomowego rozwiązania w walce z obwisłą skórą. Serum wspomaga tworzenie gęstej sieci komórek, zwiększając jędrność i elastyczność skóry. Twoja skóra może być bardziej jędrna i napięta, a rysy twarzy bardziej wyraziste. 

Cena ampułki: 205 zł


Ampułka niwelująca przebarwienia (oznaczenie S). Ekskluzywna technologia zawarta w ampułce niwelującej przebarwienia działa na widoczne przebarwienia, plamy pigmentacyjne i niewyrównany koloryt skóry. Nowa technologia niwelująca przebarwienia z dodatkiem witaminy C zmniejsza aktywność pigmentu na powierzchni skóry, ograniczając tworzenie się przebarwień i wyrównując jej koloryt.

Cena ampułki: 205 zł


Ampułka rozświetlająca (oznaczenie B) przywraca skórze blask i promienność. Usuwając nawarstwione na powierzchni skóry komórki, po połączeniu z bazą serum, eliminuje poszarzały wygląd skóry. W efekciecera zyskuje bardziej wyrównany koloryt, w miarę jak szarość znika, ustępując miejsca rozświetlonej i zrewitalizowanej skórze.

Cena ampułki: 175 złAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 16-07-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności