Bebi firmy Barwa – kosmetyki dla niemowląt

<
Gallery image
>
Bebi firmy Barwa – kosmetyki dla niemowląt 1
<
Bebi firmy Barwa – kosmetyki dla niemowląt 1Bebi firmy Barwa – kosmetyki dla niemowląt 2Bebi firmy Barwa – kosmetyki dla niemowląt 3Bebi firmy Barwa – kosmetyki dla niemowląt 4
 
>
 
 

Z myślą o potrzebach delikatnej skóry firma Barwa opracowała specjalną serię kosmetyków dla dzieci i niemowląt BEBI. Mydełko toaletowe z ekstraktem z kwiatu rumianku oraz łagodnie myjące płyn do kąpieli i szampon przeznaczone są do codziennej pielęgnacji. Przebadane dermatologicznie i klinicznie produkty nie zawierają barwników ani konserwantów, a dzięki delikatnym składnikom nie uczulają i nie podrażniają skóry, dlatego polecane są już od pierwszych dni życia. Kolorowe opakowania produktów nawiązują do bajkowego, podwodnego życia, przykuwając uwagę najmłodszych.


Nowość! Bebi - delikatne mydełko toaletowe dla niemowląt i dzieci

Delikatne mydełko z ekstraktem z kwiatu rumianku łagodzi podrażnienia i chroni skórę przed wysuszeniem. Polecane szczególnie do pielęgnacji skóry od pierwszych dni życia dziecka a także dla dorosłych o bardzo wrażliwej i suchej skórze. Ze względu na naturalne składniki i brak alergenów mydełko nadaje się do codziennego używania. Dodatkowy komfort zapewnia jego wyjątkowo subtelny zapach.

Cena: 1,50 PLN / 100 g


Nowość! Bebi - płyn do kąpieli dla niemowląt i dzieci

Wyjątkowo delikatny płyn do kąpieli BEBI przygotowany z myślą
o wrażliwej skórze dzieci i niemowląt po ukończeniu pierwszego miesiąca życia. Dzięki chroniącym przed wysuszeniem skóry łagodnym składnikom myjącym, d-panthenolowi i proteinom roślinnym płyn odpowiednio pielęgnuje i nawilża nie powodując łzawienia oczu czy podrażnień błon śluzowych nosa i ust. Polecany również dla dorosłych o szczególnie wrażliwej i suchej skórze.

Cena: 8 PLN / 250 ml


Nowość! Bebi - zzampon dla niemowląt i dzieci

Szampon przeznaczony jest dla dzieci i niemowląt, które ukończyły pierwszy miesiąc życia. Dzięki zawartości łagodnych składników myjących oraz d-panthenolu i  protein roślinnych delikatnie nawilża skórę głowy. Włosy stają się miękkie, błyszczące i łatwo się rozczesują. Produkt nie podrażnia nawet wrażliwych oczu i nie powoduje łzawienia. Odpowiedni także dla dorosłych o szczególnie wrażliwej, suchej skórze.

Cena: 7 PLN / 250 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 25-01-2012

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności