Belif Aqua Bomb Sleeping Mask - nawilżająca maska na noc

<
Gallery image
>
Belif Aqua Bomb Sleeping Mask 1
<
Belif Aqua Bomb Sleeping Mask 1Belif Aqua Bomb Sleeping Mask 2Belif Aqua Bomb Sleeping Mask 3Belif Aqua Bomb Sleeping Mask 4Belif Aqua Bomb Sleeping Mask 5
 
>
 
 

Maska zainspirowana bestsellerowym kremem Aqua Bomb "wybucha", dając Twojej skórze intensywne nawilżenie i promienną skórę, tuż po przebudzeniu. Ta ultra-nawilżająca maska na noc ma formułę "pamięci kształtu", która otula twarz warstwą ochronną, zapewniając długotrwałe działanie nawilżające i kojące w nocy, bez przenoszenia produktu na poduszkę!


Maska Aqua Bomb Sleeping Mask na noc jest odpowiednia dla wszystkich rodzajów skóry. Szczególnie pomaga odżywić i głęboko nawilżyć zmęczoną, suchą i poszarzałą skórę.

Po przebudzeniu skóra jest widocznie gładsza, bardziej elastyczna i promienna niż kiedykolwiek wcześniej.

Stosowanie:
Aplikuj na noc, jako ostatni krok w pielęgnacji lub zamiast kremu. Zmyj rano letnią wodą.


Cena: 139 zł / 75 ml

Kosmetyki marki Belif dostepne są wyłącznie w perfumeriach Sephora i na www.sephora.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 17-04-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności