Belif The True Cream Moisturizing Bomb - krem nawilżający

<
Gallery image
>
Belif The True Cream Moisturising Bomb 1
<
Belif The True Cream Moisturising Bomb 1Belif The True Cream Moisturising Bomb 2
 
>
 
 

Marka Belif, stworzona z inspiracji XIX wiecznymi praktykami aptekarskimi, oferuje unikalną linię produktów zgodnych z koreańskimi rytuałami pielęgnacyjnymi. Efektywność każdej formuły opiera się zarówno na dokonaniach współczesnej dermatologii jak i tradycyjnej zielarskiej medycyny.


Filozofia marki Belif opiera się na działalności Duncana Napiera, zielarza z Edynburga w Szkocji, który otworzył swój pierwszy sklep zielarski i klinikę w roku 1860. W pewnym sensie przypadkowo odkrył on korzyści oraz moc płynącą z roślin i zainspirował się ich efektywnością w leczeniu ciała i umysłu. Zaczął zatem zgłębiać botanikę i zyskał sławę wywierając pozytywny wpływ na ogólny stan zdrowia a zwłaszcza skóry swoich pacjentów.

W oparciu o technikę leczenia ziołami oraz filozofię Duncana Napiera, marka Belif dokonuje skrupulatnej selekcji najlepszych ziół i roślin. Naukowcy z Belif opracowali "True Herb Formula" - formułę stanowiącą zobowiązanie marki do skutecznego leczenia różnych współczesnych problemów skórnych.


Krem o ultra lekkiej, żelowej teksturze błyskawicznie odświeża i odżywia skórę, jednocześnie zapewniając jej intensywne nawilżanie. Kosmetyk jest idealny do tłustej, normalnej i mieszanej cery. Krem nawilża, minimalizuje pory skóry a także przywraca cerze blask i wyrównuje jej koloryt. Formuła produktu zawiera mieszankę ziół leczniczych, w tym bogaty w antyoksydanty przywrotnik, który chroni skórę, neutralizując wpływ wolnych rodników. Krem przywraca skórze sprężystość, jednocześnie niwelując widoczność porów. W kontakcie ze skórą kosmetyk uwalnia świeżą, lekką falę nawilżenia, pozostawiając jędrną i gładką dermę.


Cena: 149 zł / 50 ml

Kosmetyki marki Belif dostępne są wyłacznie w perfumeriach Sephora.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 26-03-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności