Biotherm Blue Peptides Uplift SPF30 - liftingujący krem do twarzy na dzień z filtrem SPF

<
Gallery image
>
Biotherm Blue Peptides Uplift SPF30 1
<
Biotherm Blue Peptides Uplift SPF30 1Biotherm Blue Peptides Uplift SPF30 2
 
>
 
 

Dzięki Blue Peptides Uplift Cream SPF30 Biotherm prezentuje unikalną formułę z gamy Blue Peptides, która opiera się na najnowszych odkryciach naukowych. Formuła zapewnia stymulację syntezy kolagenu poprzez połączenie żywego planktonu z peptydami kolagenowymi. Dzięki zwiększonej w ten sposób zawartości kolagenu krem pomaga nadać skórze jędrniejszy wygląd i promiennie świeżą cerę. Wysoki współczynnik ochrony przeciwsłonecznej chroni skórę przed przedwczesnym starzeniem się spowodowanym promieniami UV.


- Stymuluje syntezę kolagenu
- Formuła łączy żywy plankton z peptydami kolagenowymi
- Ochrona przed promieniowaniem UV
- Słoik wykonany w 40% ze szkła pochodzącego z recyklingu, pokrywka wykonana w 100% z plastiku pochodzącego z recyklingu PCR


Biotherm Blue Peptides Uplift Cream SPF 30 liftingujący krem do twarzy na dzień

- Jędrna skóra
- Zdrowy blask
- wysoka ochrona SPF


• Promienna i jędrniejsza skóra już po pierwszym użyciu
• Formuła Life Plankton™ oraz frakcje peptydów kolagenowych


Chcesz, aby Twoja skóra była jędrna i pełna naturalnego blasku? Wypróbuj liftingujący krem Blue Peptides Uplift Cream SPF 30. Efekty zauważysz już po pierwszej aplikacji.

Blue Peptides Uplift Cream SPF 30 to ujędrniający i rozświetlający krem na dzień od Biotherm, który łączy pielęgnację przeciwstarzeniową z wysoką ochroną SPF. Wyjątkowa mieszanka składników aktywnych znajdujących się w kremie wzmacnia kolagen w Twojej skórze. Zaraz po zastosowaniu Twoja skóra stanie się bardziej promienna. Z czasem zauważysz, że staje się ona również gładsza i jędrniejsza.


Niebieskie zobowiązanie Biotherm

Krem Biothem jest w 100% wolny od silikonów. Frakcje peptydów kolagenowych zastosowane w kremie są w 100% wegańskie. Wysoki filtr SPF 30 nie zagraża organizmom wodnym. Dodatkowo słoiczek kremu wykonany jest częściowo z materiałów pochodzących z recyklingu.


Cena: 369 zł / 50 ml

Krem dostępny jest w perfumeriach Sephora i na www.sephora.pl oraz Douglas i na www.douglas.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 11-04-2024

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES