Blue Heart Crème de La Mer - w hołdzie dla mórz i oceanów

<
Gallery image
>
Blue Heart Crème de La Mer 1
<
Blue Heart Crème de La Mer 1Blue Heart Crème de La Mer 2Blue Heart Crème de La Mer 3Blue Heart Crème de La Mer 4Blue Heart Crème de La Mer 5Blue Heart Crème de La Mer 6Blue Heart Crème de La Mer 7Blue Heart Crème de La Mer 8Blue Heart Crème de La Mer 9Blue Heart Crème de La Mer 10Blue Heart Crème de La Mer 11
 
>
 
 

Morze zawsze zachwycało, inspirowało i dawało wiarę marce La Mer. Od ponad dziesięciu lat firma zaangażowana jest w ochronę drogocennych mórz i oceanów na całym świecie. W tym roku kontynuujemy tę szlachetną misję, pomagając chronić obszary morskie poprzez inicjatywy zwiększające świadomość konsumentów oraz poprzez wsparcie finansowe ze strony Fundacji La Mer Blue Heart Oceans Fund. Wszystko w nadziei na zachowanie rozkwitających mórz dla przyszłych pokoleń.


8 czerwca Światowy Dzień Oceanów


Zaangażuj się

Dołącz do misji La Mer Blue Heart i stwórz falę dobra, która pomoże chronić siedliska oceaniczne. Za każdy post wykorzystujący dwa oznaczenia #LaMerBlueHeart i #LaMerDonation opublikowany w maju i czerwcu przekażemy 25 USD (łączny budżet akcji to 650 000 dolarów USD). Pieniądze te zasilą fundację La Mer Blue Heart Oceans, wspierającą projekty ochrony oceanów na całym świecie. Założona w 2017 r. Fundacja La Mer Blue Heart Oceans Fund jest zaangażowana w ochronę siedlisk morskich dla przyszłych pokoleń.


Kolekcjonerski krem
Edycja limitowana Blue Heart Crème de La Mer

Każdego roku limitowana edycja Creme de la Mer jest wyrazem miłości marki do mórz oraz upamiętnia jej zaangażowanie we wspieranie ochrony oceanów. W tym roku słoiczek kremu Blue Heart Crème de la Mer został ozdobiony połyskującym motywem wodorostów morskich i koralowców. Odkryj bogate, kojące i rozświetlające nawilżenie zainspirowane odnawialnym potencjałem samego morza, wzbogacone ręcznie zbieranymi wodorostami morskimi z wybrzeży wyspy Vancouver. Ten wyjątkowy krem z pewnością stanie się cennym okazem w kolekcji każdego miłośnika marki La Mer.


Cena:

Blue Heart Crème de la Mer – edycja limitowana 100 ml / 1880 zł


Zrównoważone zbiory

Dr Max Huber, twórca legendarnego Crème de la Mer, głęboko doceniał piękno morza. Dzisiaj, w hołdzie dla jego dziedzictwa, La Mer nadal używa tylko alg morskich, które pochodzą ze zrównoważonych zbiorów i są ręcznie pozyskiwane w dziewiczych, chronionych wodach u wybrzeży wyspy Vancouver. Te cudowne algi są sercem bogatego w składniki odżywcze, legendarnego Miracle Broth™, który leży u podstaw każdego produktu La Mer.


Świętuj Światowy Dzień Oceanów

W 1992 roku 8 czerwca został ustanowiony Światowym Dniem Oceanów, a oficjalnie przyjęty i ogłoszony przez ONZ w 2009 r. Jest to dzień, w którym uznaje się i podkreśla znaczenie morza jako ważnego ekosystemu oraz podejmuje działania w celu zachowania jego delikatnych siedlisk i dzikiej przyrody. Dla marki La Mer ocean jest symbolem obietnicy w przyszłości. La Mer stara się oddać należyty hołd temu miejscu cudów, w którym ożywają opowieści i dzikie wyobrażenia.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 08-06-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności