Boscia Rosehip Omega Face Oil - olejek różany do twarzy

Olejek do twarzy Boscia, który zawiera w sobie skoncentrowany olejek różany,  nawilża i odbudowuje skórę dla jeszcze piękniejszego i zdrowszego wyglądu. Przywraca jej elastyczność i pobudza także produkcję kolagenu. Nadaje się do każdego typu skóry.


Za co go pokochasz?

- Olejek z dzikiej róży - leczy skórę poprzez przywrócenie jej elastyczności i pobudzenie produkcji kolagenu.
- Olejek różany - pobudza produkcję kolagenu i pozostawia skórę miękką i odżywioną.
- Olejek z nasion czarnego kminku - zawiera mieszankę kwasów omega 3 i 6, kwasy tluszczowe, minerały (selen, cynk, miedź, potas i wapń) oraz witaminy (B, C i E), aby nawilżać, chronić i dodać blasku poszarzałej skórze.


Stosowanie:

Aplikuj 2-3 krople na dzień i na noc.
Możesz go używać solo lub zmieszać z ulubionym kremem.


Cena: 159 zł / 28 ml

Kosmetyki marki Boscia dostępne są w Polsce wyłącznie w perfumeriach Sephora i na www.sephora.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 14-01-2021

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności