Caolion Peace Water Aqua Drop Gel Night Mask - dwufazowa maska na noc

Dwufazowa maska na noc to nawilżający żel + kremowe perły o działaniu odżywczym i kojącym. Formuła żelu została wzbogacona o kwas hialuronowy (nawilżanie) i pantenol, który pomaga wzmacniać barierę ochronną skóry. Perły kremu o działaniu nawilżająco-odżywczym zawierają kolagen morski (bogaty w niezbędne aminokwasy o właściwościach nawilżających, ujędrniających i przywracających skórze elastyczność) oraz połączenie 8 olejków kojących z odżywczym masłem shea.


Lekka tekstura kosmetyku stapia się ze skórą, pozostawiając ją ujędrnioną i promienną o poranku.


Cena: 129 zł / 50 ml

Kosmetyki marki Caolion dostępne są wyłącznie w perfumeriach Sephora oraz na www.sephora.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 26-04-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności