Caolion Peace Water Aqua Fresh Gel Day Cream - nawilżający krem na dzień

Nawilżający krem na dzień o konsystencji żelu, zawierający bąbelki orzeźwiającego tlenu. Ultra lekka, zmysłowa tekstura błyskawicznie się wchłania, nie pozostawiając śladów. Formuła kosmetyku została wzbogacona o kwas hialuronowy, dla intensywnego nawilżania i kolagen morski, bogaty w aminokawasy o właściwościach nawilżających, ujędrniających i przywracająjących skórze elastyczność.


Cena: 109 zł / 50 ml

Kosmetyki marki Caolion dostepne są wyłącznie w perfumeriach Sephora i na www.sephora.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 17-04-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności