CHANEL Blue Serum Eye - serum rewitalizujące okolice oczu

<
Gallery image
>
CHANEL Blue Serum Eye 1
<
CHANEL Blue Serum Eye 1CHANEL Blue Serum Eye 2
 
>
 
 

Przez ponad 20 lat, CHANEL towarzyszy kobietom w każdym wymiarze ich życia, tworząc powiązania między ich otoczeniem, ich stylem życia, a ich pięknem. Koncepcja ta przyniosła nową orientację badań prowadzonych przez CHANEL Research on aging. Naukowcy Chanel Beauty znają dobrze potrzeby kobiet, wiedzą, że dzięki stosowaniu odpowiednich kosmetyków wiek nie ma znaczenia w dążeniu do doskonałości wygładu skóry. Choć czas mija nieubłaganie każda aktywna kobieta znajdzie w CHANEL swego sojusznika.


W roku 2017 odkryliśmy moc Blue Serum będącego holistyczną wizją piękna. Dział Badań CHANEL zidentyfikował składniki o niezwykłych właściwościach, wchodzące w skład diet typowych dla niebieskich stref - regionów świata, gdzie ludzie żyją lepiej i dłużej - włoskiej Sardynii, Loma Lindy w Kalifornii, japońskiej Okinawy oraz Nicoyi w Kostaryce. Oprócz niezwykłych ekosystemów, na długowieczność  mieszkańców wpływ mają cztery składniki, jak: zdrowa, zbilansowana dieta, regularna aktywność fizyczna, umiejętne radzenie sobie ze stresem oraz silne poczucie wspólnoty.

Niebieska strefa, prawdziwe źródło inspiracji, nasycona roślinnością o nadzwyczajnej mocy i skuteczności. Naukowcy CHANEL skoncentrowali swoją uwagę na pożywnych roślinach endemicznych pochodzących z tych stref - zielona kawa z Kostaryki, oliwa z Sardynii oraz lentyszek z Grecji. Te trzy aktywne składniki, obdarzone są właściwościami rewitalizującymi i antyoksydacyjnymi, poprawiają długowieczność skóry oraz aktywują jej młodość. Po zastosowaniu CHANEL Blue Serum skóra nabiera błyskawiczne uczucie świeżości, staje się gładsza i jędrniejsza, a cera jest bardziej równomierna.


Teraz marka CHANEL stworzyła pierwsze serum do pielęgnacji okolic oczu zawierające naturalne składniki, wchodzące w skład diety mieszkańców niebieskich stref świata, gdzie żyje się lepiej i dłużej.


NOWOŚĆ!!!

Blue Serum Eye - serum rewitalizujące okolice oczu

Składniki zapewniające długowieczność, wchodzące w skład diety osób zamieszkujących niebieskie strefy świata.

Niebieskie strefy to 4 regiony świata, gdzie ludzie żyją lepiej i dłużej: Nicoya w Kostaryce, należąca do Włoch Sardynia, grecka wyspa Ikaria i japońska wyspa Okinawa.

Dział Badań CHANEL wybrał z diety mieszkańców niebieskich stref świata trzy podstawowe naturalne składniki i pozyskał ich najintensywniej działające cząsteczki, aby zawrzeć je w formule serum do pielęgnacji okolic oczu.

Zielona kawa z Kostaryki, oliwa z Sardynii oraz mastyks z Grecji (zbierany wyłącznie na Chios – Chroniona Nazwa Pochodzenia; tradycyjnie konsumowany na Ikarii) – wszystkie te składniki, obdarzone właściwościami rewitalizującymi i antyoksydacyjnymi, połączono po raz pierwszy w nowym uniwersalnym serum marki CHANEL do pielęgnacji okolic oczu.

Świeża i lekka formuła Blue Serum Eye momentalnie wnika w skórę i doskonale przygotowuje ją do przyjęcia wartościowych składników zwykle stosowanych produktów pielęgnacyjnych.

Dzień po dniu skóra okolic oczu jest nawilżana i wygładzana, a cienie wokół nich ulegają redukcji.


Korzysci

Dział Badań CHANEL ocenił skuteczność działania Blue Serum Eye, uwzględniając jego 3 podstawowe walory pielęgnacyjne:

- Nawilżenie skóry: + 54%*
- Jędrność: + 24%**
- Cienie pod oczami: - 14%***

* Ocena instrumentalna w grupie 22 kobiet po 30 minutach od zastosowania.
** Ocena instrumentalna w grupie 21 kobiet po miesiącu stosowania.
***Ocena kliniczna w grupie 21 kobiet po miesiącu stosowania.


Skladniki aktywne

Formuła Blue Serum Eye skupia w sobie to, co najlepsze w naturze i technologii. Dział Badań CHANEL wyselekcjonował 3 naturalne składniki i przeobraził je w skutecznie działające, aktywne składniki kosmetyczne, wykorzystując w tym celu innowacyjne zielone technologie:

Green Coffee PFA* – Kostaryka
Zielona kawa z półwyspu Nicoya słynie z właściwości przeciwzapalnych i antyoksydacyjnych

Oleoactive z drzewa oliwnego - Sardynia
Oliwa z Sardynii zawiera silnie skoncentrowane podstawowe kwasy tłuszczowe i dużą ilość wzmacniających skórę polifenoli, aby chronić skórę.

Ekstrakt z gumy mastyksowej - Grecja
Guma mastyksowa z Grecji, zbierana wyłącznie na Chios (Chroniona Nazwa Pochodzenia) i tradycyjnie konsumowana na Ikarii, jest bogata w kwas oleanolowy. Składnik ten stosuje się, aby przywracać skórze jej naturalne zdolności regeneracyjne.

Formuła Blue Serum Eye jest optymalnie dostosowana do pielęgnacji delikatnej skóry okolic oczu. Wzbogacono ją w kompleks przeciwdziałający opuchnięciom i cieniom wokół oczu, który zmniejsza obrzęki i eliminuje zmęczony wygląd, jednocześnie wyraźnie odświeżając kontur oka.

PFA: polifrakcjonowanie składników. Unikatowy proces technologiczny, opracowany przez CHANEL, umożliwiający wytwarzanie niezwykle czystych, aktywnych składników kosmetycznych.


Rytuał pielęgnacyjny

Nakładaj niespiesznie na oczyszczoną skórę, stosując rytuał aplikacji Blue Serum Eye, który pozwoli odzyskać dobre samopoczucie i wzmocni działanie serum. Nakładaj Blue Serum Eye jako samodzielny produkt lub przed nałożeniem zwykle stosowanego kremu do pielęgnacji okolic oczu.


Rytuał aplikacji Blue Serum Eye

1. Przyłóż zgięte kciuki do wewnętrznych kącików oczu. Uciskając lekko, wydychaj powietrze i pozwól, aby głowa łagodnie opierała się swoim ciężarem na kciukach (3-krotnie).

2. Przyłóż zgięte kciuki do wewnętrznych kącików oczu: wykonuj łagodne ruchy wygładzające na zewnątrz na powiece górnej (3-krotnie) i dolnej (3-krotnie), wydychając przy tym powietrze.

3. Masaż relaksujący na zakończenie: wykonaj opuszkami palców 3 ruchy okrężne na skroniach, a następnie przesuń palce za uszy i wykonaj końcowy ruch w dół ku obojczykom.


Cena: 329 zł / 15 mlAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 25-03-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności