CHANEL D-Pollution Essentiel - mgiełka ochronna na dzień

<
Gallery image
>
CHANEL D-Pollution Essentiel 1
<
CHANEL D-Pollution Essentiel 1CHANEL D-Pollution Essentiel 2
 
>
 
 

W coraz bardziej zurbanizowanym świecie nasza skóra narażona jest na kontakt z wieloma polutantami na dworze i w zamkniętych pomieszczeniach. Codziennie styka się z rozpuszczalnikami, spalinami, kurzem, pyłkami roślin i drobnymi cząstkami stałymi. W ciągu dnia polutanty gromadzą się na skórze i wywołują stres oksydacyjny, który osłabia barierę skórną.


Skutki: odwodnienie, zaczerwienienie, niedoskonałości, matowa cera, a w dłuższej perspektywie - przyspieszone starzenie się skóry i coraz bardziej widoczne przebarwienia.

Dział Badań CHANEL zaczerpnął inspirację z właściwości roślin, aby stworzyć D-Pollution Essentiel - wyjątkowo delikatną mgiełkę, która chroni skórę przed szkodliwymi czynnikami środowiska miejskiego. Formuła zawiera kompozycję innowacyjnych naturalnych składników. Dzięki kompleksowemu działaniu mgiełka zapewnia ochronę 3-D: D-POLLUTE, D-STRESS, D-FEND. Produkt momentalnie chroni, nawilża, przywraca komfort i ujawnia naturalny, zdrowy blask skóry.


Rytuał pielęgnacyjny

Nakładaj na twarz rano, po codziennie wykonywanym rytuale pielęgnacyjnym, lub na makijaż. Spryskuj skórę jednym płynnym ruchem okrężnym około 15 cm od twarzy. Nie kieruj produktu na oczy i unikaj z nimi kontaktu. Nie wdychaj celowo podczas aplikacji. W razie potrzeby rozpylaj na makijaż w ciągu dnia, zwłaszcza podczas szczytowego nasilenia polutantów.


Korzyści:

D-POLLUTION ESSENTIEL działa na trzy sposoby:
- D-POLLUTE - blokuje polutanty na powierzchni skóry.
- D-STRESS - chroni skórę przed stresem oksydacyjnym.
- D-FEND - wzmacnia naturalne mechanizmy obronne skóry i pomaga w przeciwstawianiu się szkodliwym czynnikom zewnętrznym.

D-POLLUTE zawdzięczamy zapewniającemu wrażenie drugiej skóry biopolimerowi, który wytwarza się z dwóch naturalnych gum z gatunku czerwonych alg oraz południowoamerykańskiego bobu. Biopolimer tworzy nieblokującą dostępu powietrza powłokę ochronną, która wzmacnia barierę skórną, zapobiega wnikaniu polutantów i ułatwia ich usuwanie podczas mycia.

Łatwiejsze usuwanie cząstek polutantów: o 17%

Działanie D-STRESS zawdzięczamy Blue Ginger PFA i białej herbacie Silver Needle – dwóm aktywnym składnikom antyoksydacyjnym opracowanym przez Dział Badań CHANEL. Współdziałają one w synergii, aby redukować stres oksydacyjny wywoływany przez zanieczyszczenie środowiska, pomagają opóźnić powstawanie oznak starzenia się oraz łagodzą skórę.

Redukcja markera stresu oksydacyjnego: -16%

Działanie D-FEND zawdzięczamy ekstraktowi z drożdży pustynnych pochodzących z kaktusa Saguaro. Pomaga on przystosować się skórze do kontaktu ze szkodliwymi czynnikami, hamując receptory stresu związanego z zanieczyszczeniem.

Hamowanie receptorów stresu związanego z zanieczyszczeniem środowiska: -70%


Po miesiącu stosowania produktu skóra odzyskuje swoje naturalne piękno i jest:
- jednolita
- gładka
- promienna


Źródło foto i informacja prasowa: oficjalna strona internetowa CHANELAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 21-04-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności