CHANEL Hydra Beauty - nowości pielęgnacyjne na dzień i na noc

<
Gallery image
>
CHANEL Hydra Beauty - nowości pielęgnacyjne 1
<
CHANEL Hydra Beauty - nowości pielęgnacyjne 1CHANEL Hydra Beauty - nowości pielęgnacyjne 2CHANEL Hydra Beauty - nowości pielęgnacyjne 3CHANEL Hydra Beauty - nowości pielęgnacyjne 4CHANEL Hydra Beauty - nowości pielęgnacyjne 5
 
>
 
 

CHANEL prezentuje dwie nowości: Hydra Beauty Micro Liquid Essence - pierwsza płynna, zasilona witaminami, nawilżająca esencja z mikrokropelkami kamelii. Wyrównujący, odświeżający i pobudzający zastrzyk energii dla Twojej skóry oraz Masque de Nuit au Camélia – maska do nakładania na noc, zawierającą intensywnie skoncentrowane kwiaty kamelii.


Na dzień dobry

CHANEL prezentuje Hydra Beauty Micro Liquid Essence – pierwszą płynną, zasiloną witaminami, nawilżającą esencję z mikrokropelkami kamelii. Wyrównujący, odświeżający i pobudzający zastrzyk energii dla Twojej skóry.


YOUR MORNING ROUTINE - Twój poranny rytuał

Jeśli pragniesz zintensyfikować energetyzujące działanie HYDRA BEAUTY Micro Liquid Essence, stosuj poranny rytuał opracowany przez CHANEL.

HYDRA BEAUTY Micro Liquid Essence zapewni efekt wyrównanej, tryskającej energią skóry.
Przebudź swoją cerę poprzez wmasowanie HYDRA BEAUTY Micro Liquid Essence w czystą i suchą skórę. Dopełnij aplikację produktu, delikatnie oklepując skórę opuszkami palców.

HYDRA BEAUTY Micro Sérum pozwoli intensywnie wypełnić skórę od wewnątrz.
Nałóż kilka kropli HYDRA BEAUTY Micro Sérum i rozprowadź je od środkowej części twarzy ku jej zewnętrznym konturom.

HYDRA BEAUTY Micro Crème dla wzmocnienia skóry.
Zakończ rytuał nawilżający, wmasowując i delikatnie wklepując opuszkami palców HYDRA BEAUTY Micro Crème na całej twarzy. Uzyskasz dzięki temu natychmiastowy blask.


HYDRA BEAUTY MICRO LIQUID ESSENCE - nawilża, energetyzuje i ujednolica

Jako prekursor w wykorzystaniu technologii mikrofluidyki, rewolucyjnej nauki, która umożliwia tworzenie kropli niezwykle czystych składników, CHANEL tworzy HYDRA BEAUTY Micro Liquid Essence: pierwszą nawilżającą i energetyzującą, płynną esencję z mikrokropelkami kamelii. Formuła ma siłę działania esencji i konsystencję świeżej wody. Bez alkoholu i środków powierzchniowo czynnych jest odpowiednia nawet dla najbardziej wymagającej skóry. Niemal magiczną, choć bez wątpienia naukową formułę chroni pięć patentów.

Niczym ożywcza fala produkt błyskawicznie pobudza i energetyzuje skórę. W momencie aplikacji mikrokropelki pękają, uwalniając energetyzującą moc świeżych komórek kamelii. Zaznawszy walorów esencji, skóra czuje się pełna energii.

5000 mikrokropelek tej płynnej pielęgnacyjnej formuły posiada niespotykaną energetyzującą moc świeżych komórek kamelii. Delikatne i ulotne mikrokropelki chronią substancję czynną w jej najczystszej postaci aż do chwili aplikacji, kiedy to momentalnie uwalnia się aktywny składnik, aby pobudzić odnowę skóry. Formuła HYDRA BEAUTY Micro Liquid Essence ożywia zmęczoną skórę i przygotowuje ją do przyjęcia kolejnych produktów pielęgnacyjnych. Błyskawicznie zrewitalizowana skóra wydaje się wypełniona i gładka. Dzień po dniu powierzchnia skóry staje się bardziej jednolita i wysublimowana, a cera emanuje blaskiem.


Na dobranoc

CHANEL prezentuje HYDRA BEAUTY Masque de Nuit au Camélia – maskę nakładaną na noc, zawierającą intensywnie skoncentrowane kwiaty kamelii. Maska ma kremową konsystencję, która w chwili kontaktu ze skórą przeobraża się w kropelki wody. Nawilżająca, dotleniająca i wygładzająca maska stanowi odprężającą kąpiel dla Twojej skóry.


YOUR NIGHT ROUTINE - Twój nocny rytuał

HYDRA BEAUTY Micro Gel Yeux zapewni Ci świeże i promienne spojrzenie po przebudzeniu.
Odśwież okolice oczu, nakładając HYDRA BEAUTY MICRO GEL YEUX na oczyszczoną, suchą skórę, delikatnie oklepując ją opuszkami palców, aby pobudzić mikrokrążenie.

HYDRA BEAUTY Micro Sérum intensywnie wypełni skórę od wewnątrz.
Dodaj skórze blasku, nakładając HYDRA BEAUTY Micro Serum na główne punkty twarzy i rozprowadź produkt od środkowej części twarzy ku jej zewnętrznym konturom.

HYDRA BEAUTY Masque de Nuit au Camélia zapewni cerze świeży i wypoczęty wygląd, nawet po zbyt krótko przespanej nocy.
Przywróć skórze energię w ciągu nocy, nakładając HYDRA BEAUTY Masque de Nuit au Camélia na całą twarz i usta.


HYDRA BEAUTY MASQUE DE NUIT AU CAMÉLIA - nawilżająco-dotlenoiająca maseczka na noc

W nocy maleńkie krople rosy tworzą się na płatkach kamelii, pomagając jej lepiej oddychać i w pełni ukazać niespotykany blask. Zainspirowany naturalnym procesem powstawania rosy, Dział Badań CHANEL stworzył HYDRA BEAUTY Masque de Nuit au Camélia. Kremowa maseczka, po przeobrażeniu się w przypominające rosę kropelki, pomaga dotlenić skórę w nocy. Po przebudzeniu ślady zmęczenia ustępują, a cera jest wypoczęta i promienna.

W szybkim świecie metropolii skóra jest niedotleniona, odwodniona i zmęczona na co dzień. Noc to czas, kiedy łapie oddech i uzupełnia niezbędne składniki. Po przebudzeniu jest nawilżona i wypełniona od wewnątrz. Ślady zmęczenia ustępują, a cera wydaje się wypoczęta. Skóra jest gładka i świeża – emanuje promiennym blaskiem, nawet po krótko przespanej nocy!


Składniki aktywne obdarzone naturalną mocą  

CAMELLIA ALBA PFA*
Zapewnia nieustanne nawilżanie

CAMELLIA ALBA OFA**
w samym sercu mikrokropelek
Ma działanie wygładzające i wypełnia od wewnątrz

BLUE GINGER PFA*
Chroni i wzmacnia skórę
Posiadając zdolność jednoczesnego odziaływania na kluczowe mechanizmy nawilżania, Camellia Alba PFA* pomaga skórze odnawiać się i utrzymać optymalny poziom nawilżenia w swoich komórkach.
Zabezpieczony w najczystszej postaci wewnątrz mikrokropelek, składnik Camellia Alba OFA** przywraca utraconą objętość i elastyczność powierzchniowych warstw skóry.
Blue Ginger PFA* - silnie działający antyoksydant, chroni skórę przed wolnymi rodnikami i w unikatowy sposób wzmacnia jej komórkowy system samoobrony.

* PFA: PoliFrakcjonowanie aktywnych składników. Unikatowy proces, stosowany przez markę CHANEL, mający na celu uzyskiwanie niezwykle czystych aktywnych składników kosmetycznych.
** Camellia Alba OFA: aktywny składnik stosowany wyłącznie przez CHANEL. Chroniony patentem w Europie, USA i Japonii.
OFA: OleoFrakcjonowany aktywny składnik.


Nowe składniki aktywne

Świeże komórki kamelii
Zapewniają pełną energii skórę i wyrównaną cerę

Kompleks mikroskładników odżywczych
Wspomaga dotlenianie skóry

Świeże komórki kamelii to nowy wysokoenergetyczny ekstrakt odkryty przez Dział Badań CHANEL. Świeże komórki kamelii to komórki macierzyste ekstrahowane z płatków kamelii. Zabezpieczone w samym sercu mikrokropelek formuły HYDRA BEAUTY Micro Liquid Essence, świeże komórki zachowują bogactwo witamin i składników odżywczych w nienaruszonej postaci, stymulując odnowę komórkową.

Tylko w składzie HYDRA BEAUTY Masque de Nuit au Camélia: kompleks mikroskładników odżywczych, bogaty w cynk, miedź i magnez, wspomaga dotlenianie skóry.

Technologia mikrofluidyki  

Efekt współpracy Działu Badań CHANEL i przedsiębiorstwa Capsum – mikrofluidyka to technologia, która pozwala tworzyć kropelki aktywnych składników wewnątrz formuł.

Składnik czynny zabezpieczony jest w swojej najczystszej postaci i uwalniany w chwili aplikacji, by głęboko nawilżać skórę. Odświeżające, odżywcze uczucie komfortu i nadzwyczajnej delikatności dla skóry.
Składnik niemal magiczny, lecz z pewnością naukowy, chroniony 5 patentami.


Źródło foto i informacja prasowa strona internetowa CHANEL
www.chanel.com/pl_PL/zapachy-beauty/skincare/c/hydra-beauty.htmlAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 20-04-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności