Chanel Hydra Beauty Serum – nektar marzeń

<
Gallery image
>
Chanel Hydra Beauty Serum 1
<
Chanel Hydra Beauty Serum 1Chanel Hydra Beauty Serum 2Chanel Hydra Beauty Serum 3Chanel Hydra Beauty Serum 4Chanel Hydra Beauty Serum 5Chanel Hydra Beauty Serum 6Chanel Hydra Beauty Serum 7
 
>
 
 

Hydra Beauty przedstawia nawilżające serum Haute-Couture przeznaczone dla wszystkich kobiet, dla każdego rodzaju cery, bez względu na wiek czy klimat...
Rytuał doskonałości i piękna. Intensywnie nawilżająca poranna rosa, która wypełnia serce komórki, o każdej porze dnia i nocy.

Wiodący, aktywny składnik, Camellia Alba PFA, w połączeniu z siłami Blue Ginger PFA i kwasów hialuronowych o niskiej molekularnej wadze poprawia gęstość skóry i sprawia, że jest ona wypełniona.

Bukiet wrażeń

Hydra Beauty Serum to dawka dobrego samopoczucia, która zaspakaja wszystkie zmysły.

Jest...:

Zmysłowe
Ultradelikatna, perłowo-biała konsystencja szybko się wchłania. Wypełniona skóra jest przyjemna w dotyku, gładka bez uczucia tłustego filmu.

Wyrafinowane
Owocowe nuty (biała brzoskwinia, soczysty melon) emanują świeżością tuż przed pojawieniem się delikatnie kwiatowego serca (jaśmin, piwonia, cyklamen...) na pudrowym, piżmowo-drzewnym tle.

Eleganckie
Przezroczysty flakon idealnie oddaje charakter nowoczesnych kształtów.

Pielęgnacyjne serum można używać rano i wieczorem przez cały rok. Sprawdza się jako samodzielny kosmetyk lub może być używany pod codziennie stosowany krem pielęgnacyjny CHANEL.

Subtelny kwiat o nawilżającej mocy

"Wodo nie jesteś niezbędną do życia, jesteś samym życiem” – Saint-Exupery.

Dla kobiet życie jest synonimem pięknej, rozświetlonej i aksamitnej cery.
Cery, która dobrze się czuje i niczego się nie obawia: ani uciekającego czasu czy wyczerpującego stresu, ani zagrażających i agresywnych czynników.

Mały Książę dodaje…,, Pustynię upiększa ukryta gdzieś studnia.”

Studnia i kwiat. Piękne i delikatne. Aby nawodnić, upiększyć i chronić środowisko skóry, CHANEL odkrywa nowe terytorium, odnajduje studnię młodości oraz zapewnia czystość i blask.

Róża? Nie. Kwiat bardziej CHANEL: Kamelia

Potęga wody

Chanel i nawilżanie…
To opowieść o emblematycznej pielęgnacji oraz innowacyjnych i oryginalnych rozwiązaniach.

Podczas pracy nad Hydra Beauty, naukowcy Chanel poszli krok do przodu…
Przedstawili nową generację fizjo-aktywnych produktów pielęgnacyjnych, które działają na biologiczne mechanizmy nawilżania.
Celem jest zapewnienie odpowiedniego poziomu nawilżenia wewnątrz epidermy, bez względu na zewnętrze czynniki czy psychologiczne działanie stresu.

Skóra narażona jest na codzienne działanie coraz większej liczby czynników zewnętrznych i wewnętrznych jak np. UV, zanieczyszczenie środowiska, stres, zmęczenie, dym z papierosów…’’- wyjaśnia Marie –Helene Lair, dyrektor Komunikacji Naukowej Chanel.
„Wszystkie te czynniki przyczyniają się do utraty wody, osłabiają barierę ochronną skóry, a co za tym idzie powodują utratę blasku i miękkości skóry przyspieszając proces starzenia…
W 2010 nie możemy odpowiednio nawilżać skóry bez rozważenie tych parametrów i działania na kilku płaszczyznach jednocześnie’’

Dział Badań Chanel proponuje nową formę nawilżania solidarnego, nazwaną Aqua- Assistance, która chroni przed wysuszeniem i zewnętrznymi czynnikami.

Kwiat mojego sekretu

Hydra Beauty pochodzi z samego serca kwiatu. Kamelia, ikona delikatności i długowieczności. W języku japońskim słowo Kamelia oznacza bezpretensjonalną doskonałość. To bardzo Chanel.

Ale która Kamelia? Wybór nie jest przypadkowy. Camelia Japonica alba plena ulubiony kwiat Mademoiselle Chanel, który otrzymywała od swojej miłości Boya Capela i który wielokrotnie zdobił jej kreacje.

Kamelia i skóra to perfekcyjne połączenie. Model piękna i nawilżenia.
Zadaniem Działu Badań Chanel było zapewnienie cerze odpowiedniego nawilżenia, tak by była miękka, aksamitna i tryskająca blaskiem jak płatek Kamelii.
Świeża, gładka i wypełniona przyciąga światło, spojrzenia i zachęca do czułości.

Ideał, za którym podążyli naukowcy.
Cel, który został osiągnięty dzięki Hydra Beauty Serum

Źródło blasku

Camellia japonica alba plena nie została wybrana przez Centrum Badań ze względu na swój poetycki wymiar. Wśród wielu starannie wybranych i przeanalizowanych gatunków roślinnych, Kamelia wyróżniła się wyjątkową mocą nawilżającą.
Dzięki polifrakcjonowaniu – ekskluzywnej dla Chanel metodzie ekstrakcji, naukowcy stworzyli i opatentowali aktywny składnik Camellia Alba PFA, który równocześnie oddziałuje na kilka naturalnych mechanizmów odpowiadających za proces nawilżania.

Jeden kwiat, trzy zarodki
W jaki sposób działa aktywny składnik tej „naukowej studni”?
Poprzez uruchomienie odpowiednich „przycisków” PPARS, kontrolujących syntezę kluczowych czynników nawilżenia.
Podobnie jak w wieży kontrolnej, w której zadania wykonywane są równorzędnie, proteiny odgrywają rolę przewodników wody i jednocześnie stymulują:
- Procesy syntezy filagryny u źródła produkcji NMF ***
- Produkcję kluczowych protein skóry właściwej: lorykryny oraz inwolukryny, które zapewniają skórze właściwości wodoodporne
- Wytwarzanie lipidów (kwasów tłuszczowych, cholesterolu, ceramidów), niezbędnych do produkcji międzykomórkowego cementu

Rezultat: komórki są nawodnione, woda jest zatrzymana.

Proces, który daleki jest od bycia pasywnym
System nieustannie nawadnia i pomaga skórze odnaleźć swoje własne, autonomiczne źródła nawilżania. Dzięki Camellia Alba PSA** równowaga wodna skóry jest chroniona, a naturalne, biologiczne mechanizmy znowu mogą działać na najwyższym poziomie.
- Komórki lepiej pobierają i zatrzymują wodę: skóra jest wypełniona od wewnątrz.
- Funkcja bariery ochronnej skóry zostaje wzmocniona.
Dzień po dniu skóra na nowo może kąpać się w źródle delikatności i świeżości.

* Złożone podanie o patent
** Polifrakcjonowanie Składników. Specjalny proces opracowany przez Chanel pozwalający na tworzenie ultraczystych składników
*** NMF Natural Moisturizing Factor

Ochrona – strażnik wody

Z Hydra Beauty wszystko ma szczęśliwe zakończenie. Nawet w drugim akcie...
„Nie ma sensu dążyć do głębokiego nawilżenia skóry, jeśli równowaga ta będzie unicestwiona przez stres oksydacyjny oraz zanieczyszczenia środowiska” zaznacza      Marie-Helene Lair. Dlatego Naukowcy Chanel zastosowali linię obronną odpowiedzialną za procesy nawadniania. Aby stworzyć idealny wodny krąg Kamelia związała się z pomocnym przyjacielem...

Agent bezpieczeństwa
Rolę zabezpieczającego składnika pełni Blue Ginger PFA. Pochodzący z wyżyn Madagaskaru szaro-niebieski imbir podlega procesowi polifrakcjonowania w Centrum Badań CHANEL i staje się niezastąpiony. Jego przeciwutleniające właściwości są wykorzystywane na szeroką skalę. HYDRA BEAUTY pełni nową rolę – koordynatora procesów nawilżenia.

Termostat młodości
Po raz kolejny nauka współpracuje z inteligentną naturą. „Skóra jest w ciągłym poszukiwaniu równowagi i zawsze stara się przystosować do swojego środowiska” zaznacza Marie-Helene Lair. „Jest to tak zwana homeostaza komórkowa. Często jednak skóra jest zbyt obciążona i nie zawsze może sobie sama poradzić. Poprzez stymulację uczestniczącego w tym procesie enzymu HO-1 (heme oxygenase 1), Blue Ginger PFA reguluje naturalny, obronny system skóry. Ten „adaptujący” się składnik działa tak jak alarm. Czuwa i jest zawsze gotowy do działania po otrzymaniu najmniejszego sygnału.
Zewnętrzni wrogowie? Wewnętrzne problemy? Ultra-czujna antena „włącznik urody” wyprzedza stres dochodzący do komórki by lepiej go kontrolować. Stres o utleniających właściwościach jest natychmiast pokonywany bez możliwości dokonywania zakłóceń w rezerwach wody.

Skóra jest odnowiona i nawilżona. Niczego się nie musi bać. Broni się nawilżając.

Cena: 321 PLNAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 15-04-2011

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności