CHANEL Sublimage L'Essence Fondamentale - przywraca młodzieńczy zarys konturom twarzy

Aby sprostać wymaganiom swoich klientek CHANEL wprowadza nowy produkt do linii Sublimage zapewniający optymalną gęstość skóry - Sublimage L’Essence Fondamentale. Napinając strukturę skóry, ujędrnia ją i przywraca konturom twarzy młodzieńczy zarys. Tonizuje i zapewnia cerze sprężystość. Dzień po dniu staje się gładsza i jędrniejsza.


Inspirowany francuskim ziołolecznictwem, nowy koncentrat Sublimage zawiera ekstrakt z nawłoci - rośliny leczniczej o wyjątkowych właściwościach rewitalizujących.


W sercu Sublimage lśni wanilia płaskolistna, obdarzona nadzwyczajną siłą rewitalizującą. Aby stworzyć produkt pielęgnacyjny o tak optymalnej rewitalizującej mocy, niezbędne było opracowanie aktywnego składnika w jego najczystszej postaci, jego prawdziwej kwintesencji. Taka dewiza przyświeca Sublimage – linii wiernej sztuce pielęgnacji CHANEL. Aby sprostać wymaganiom swoich klientek CHANEL wprowadza nowy produkt do linii Sublimage zapewniający optymalną gęstość skóry - Sublimage L'Essence Fondamentale


Sublimage L'Essence Fondamentale pomaga zagęszczać, tonizować i napinać skórę. Kontury twarzy odzyskują młodzieńczy zarys. Cera jest gładka, jędrna i sprężysta. Produkt przywraca jej witalność.


Botaniczny skarb - ekstrakt z nawłoci

Naturalne środowisko występowania: skaliste zbocza Alp Francuskich. Rośnie na wysokości od 1400 do 1800 metrów n.p.m.
Sezon kwitnienia: od lipca do października.
Charakterystyka: żółty kwiat. Wysoka zdolność przystosowywania się do trudnych warunków alpejskich.
Właściwości: łagodzące, pobudzające, tonizujące.
Zidentyfikowany spośród 500 roślin przebadanych przez Dział Badań CHANEL, ekstrakt z nawłoci pospolitej (po łacinie "solidago" oznacza konsolidować) wzmacnia komórkową dynamikę skóry. Jest głównym składnikiem aktywnym w sercu formuły Sublimage L'Essence Fondamentale.


Laboratoria pod gołym niebem

U stóp południowych Alp Francuskich marka CHANEL utworzyła laboratorium pod gołym niebem, inspirowane XVII-wiecznymi francuskimi ogrodami z roślinami leczniczymi, w których narodziła się botanika. Tu Dział Badań CHANEL aklimatyzuje, uprawia i bada dzikie rośliny lecznicze regionu. Zafascynowani licznymi walorami naturalnego ekstraktu z nawłoci i zdolności tej rośliny do przeciwstawiania się trudnym warunkom środowiska alpejskiego, naukowcy z Działu Badań CHANEL badali jej działanie na skórę. Naukowa innowacja została opatentowana* przez CHANEL. Naturalny ekstrakt z nawłoci posiada moc przywracania witalności. W połączeniu z ochronnymi właściwościami antyoksydacyjnymi intensywnej wody Vanilla Planifolia, ekstrakt ten generuje przypływ nowych sił witalnych.


Przeciwstawienie się grawitacji

Napinając strukturę skóry, Sublimage L’Essence Fondamentale ujędrnia ją i przywraca konturom twarzy młodzieńczy zarys. Tonizuje i zapewnia cerze sprężystość. Połączenie nawilżającego kwasu hialuronowego z odżywczym masłem roślinnym tworzy przełomową formułę, która momentalnie się wchłania. Błyskawicznie po aplikacji skóra sprawia wrażenie uniesionej, wypełnionej i promiennej. Dzień po dniu staje się gładsza, jędrniejsza i bardziej gęsta.


Naukowo opracowana aplikacja

Aby zwiększyć skuteczność działania Sublimage L’Essence Fondamentale, marka CHANEL stworzyła wyjątkowy rytuał aplikacji, który pobudza główne punkty twarzy i skóry głowy. Należy nakładać produkt w 3 krokach:

1. Przed aplikacją: uciskaj skórę opuszkami palców od linii włosów ku górze do wierzchołka głowy, następnie od skroni do boków głowy i z tyłu za uszami do tyłu głowy.
2. Nałóż Sublimage L'Essence Fondamentale na policzki, czoło i szyję. Rozprowadź na twarzy – od środka na zewnątrz.
3. Wywieraj stopniowy nacisk przez kilka sekund na górną część czoła, na skronie, przed uszami, za uszami i na tylną część głowy.


CHANEL Sublimage L'Essence Fondamentale - optymalna gęstość skóry

Inspirowany francuskim ziołolecznictwem, nowy koncentrat Sublimage zawiera ekstrakt z nawłoci - rośliny leczniczej o wyjątkowych właściwościach rewitalizujących. Ten ekskluzywny składnik aktywny posiada zdolność reaktywowania dynamiki komórek skóry: jego fundamentalne działanie napina i konsoliduje elementy budulcowe skóry. Skóra jest zagęszczona i bardziej napięta, elastyczna i promienna. Kontury twarzy są ujędrnione i zdefiniowane na nowo.

Sublimage L’Essence Fondamentale oddziałuje w kompleksowy sposób na gęstość skóry (+30%) oraz na jej mikrorzeźbę. Jędrniejsze kontury (+32%*) są wyraźnie zdefiniowane na nowo. Gładsza (+23%*), jakby uniesiona, skóra wydaje się bardziej napięta.


CHANEL Sublimage L’Essence Fondamentale / 40 ml

Źródło foto i informacja prasowa: oficjalna strona internetowa CHANELAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 05-11-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności