Clinique Moisture Surge™ Hydrating Supercharged Concentrate - moc nawilżania

<
Gallery image
>
Moisture Surge™ Hydrating Supercharged Concentrat 1
<
Moisture Surge™ Hydrating Supercharged Concentrat 1Moisture Surge™ Hydrating Supercharged Concentrat 2
 
>
 
 

Nieoceniona siła wody. Clinique przedstawia nowy Moisture Surge™ Hydrating Supercharged Concentrate.

Jeszcze bardziej intensywne nawilżenie. Nowy Clinique Moisture Surge™ Hydrating Supercharged Concentrate dostarcza dawki nawilżenia, która natychmiast zwiększa rezerwy nawilżenia skóry o 179%, utrzymując się przez 24 godziny na poziomie 65%. Sięgnij po intensywne nawilżenie ukryte w uzależniającej, ultralekkiej formule żelu na bazie wody, które natychmiast sprawia, że skóra jest jędrniejsza, gładsza i bardziej sprężysta. Składniki wiążące wodę zatrzymują nawilżenie i wzmacniają warstwę lipidową skóry, aby była bardziej odporna na szkodliwe działanie środowiska i pojawianie się oznak starzenia.


Całoroczne wystawienie skóry na działanie czynników zewnętrznych, takich jak zanieczyszczenia czy promieniowanie UV sprawia, że problem suchej skóry jest aktualny przez cały czas. Takie czynniki mogą przyspieszać odwadnianie się skóry, przez co traci ona swoją odporność, staje się cienka i podatna na uszkodzenia. NOWY Clinique Moisture Surge™ Hydrating Supercharged Concentrate, stworzony z wykorzystaniem Technologii Liquid-Sphere™ o podwójnym działaniu zawiera wodę, pomagającą zwalczyć problem suchej skóry i zapobiegać szkodliwemu wpływowi środowiska, które mogą prowadzić do przedwczesnego starzenia.

Technologia Liquid-Sphere™ to podwójna innowacja, która łączy:
• Witaminy E i C, które natychmiast uwalniają silne przeciwutleniacze, chroniące skórę przed szkodami oksydacyjnymi i zwalczające wolne rodniki.
• Związane polimery przyciągające nawilżenie pochłaniają wodę i pomagają zwiększyć zdolność skóry do zatrzymania nawilżenia

Nie wszystkie kosmetyki nawilżające są takie same. Aby uzyskać zdrową i promienną skórę, wzmocnij ich działanie. Stosuj nowy Clinique Moisture Surge™ Hydrating Supercharged Concentrate po użyciu zestawu do pielęgnacji skóry 3 kroki, aby zatrzymać nawilżenie oraz zachować świeży i naturalny wygląd skóry.


Cena: 125 PLN / 50 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 10-05-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto