Clinique Moisture Surge Intense Skin Fortifying Hydrator - bogaty krem-żel do skóry suchej

<
Gallery image
>
Clinique Moisture Surge Intense 1
<
Clinique Moisture Surge Intense 1Clinique Moisture Surge Intense 2Clinique Moisture Surge Intense 3Clinique Moisture Surge Intense 4Clinique Moisture Surge Intense 5
 
>
 
 

W 1988 roku marka Clinique wprowadziła na rynek Moisture Surge, innowacyjną nową linię przeznaczoną do pielęgnacji suchej skóry. Od chwili jej powstania przez lata zapotrzebowanie na produkty przeznaczone do suchej skóry stale rosło. Z myślą o bardziej suchej i delikatniejszej skórze wymagającej intensywnego nawilżenia, Clinique przedstawia Moisture Surge Intense Skin Fortifying Hydrator. Ten bogaty krem-żel został opracowany w odpowiedzi na potrzeby osób szukających jeszcze bardziej intensywnego nawilżenia, oferując silną, podwójną kombinację – maksymalne nawilżenie oraz technologię odbudowy ochronnej bariery utrzymującej wilgoć w skórze. Już po trzech dniach stosowania, kliniczne testy pokazały, że ochronna bariera pozwalająca skórze utrzymać wilgoć jest wyraźnie wzmocniona i ulega poprawie. Skóra uzyskuje zdrowy wygląd, jest nawilżona i napięta a komfortowe uczucie napięcia utrzymuje się do 24 godzin.


Lepsza bariera, szczęśliwsza skóra

Pierwszym krokiem do uzyskania zdrowej, nawilżonej skóry jest osiągnięcie silniejszej i wzmocnionej bariery utrzymującej wilgoć w skórze. Bariera pozwalająca skórze utrzymać wilgoć zbudowana jest z lipidów naturalnie produkowanych w skórze i pełni dwie funkcje: pomaga skórze utrzymać wilgoć i stanowi pierwszą linię obrony ciała przed negatywnym wpływem środowiska. Moisture Surge Intense Skin Fortifying Hydrator zawiera składniki wzmacniające i odbudowujące tę barierę, co pozwala zmniejszyć utratę wody i wspomóc odbudowę skóry, przywracając jej zdrową równowagę.


Efekt klinicznie udowodniony

Moisture Surge Intense Skin Fortifying Hydrator zapewnia nie tylko natychmiastowe nawilżenie skóry, ale również oferuje maksymalne, długotrwałe rezultaty. Po zaledwie 8 tygodniach nawilżenie skóry wzrasta o ponad 40 %, a wytrzymałość bariery wzrasta o ponad 70 %.


Dwutorowe podejście naukowe

1. Maksymalne nawilżenie dzięki silnej mieszance składników, które działają w synergii, aby przyciągnąć, zatrzymać i związać wilgoć w skórze.
- Skwalen z oliwek: ludzka skóra naturalnie produkuje niewielkie ilości skwalenu, aby utrzymać nawilżenie skóry. Z wiekiem produkcja ta ulega zmniejszeniu i skóra wymaga dodatkowej ilości skwalenu, aby utrzymać delikatną równowagę nawilżenia skóry.
- Ekstrakt Ahnfeltia Concinna: ten wiążący wodę wyciąg z czerwonych alg nadaje jędrność żywym warstwom skóry.
- Kwas hialuronowy: przyciągając i wiążąc wilgoć w górnej warstwie skóry, zapewnia natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie.
- Gliceryna: sprawdzona substancja nawilżająca, która przyciąga i wiąże wilgoć w skórze.
- Sok z liści aloesu: delikatnie i skutecznie zmiękcza i wygładza skórę.

2. Technologia odbudowy bariery nawilżenia, która działa na dwa sposoby: po pierwsze oferując ochronną warstwę emolientu na powierzchni skóry, a po drugie stymulując zwiększoną produkcję niezbędnych lipidów wewnątrz bariery nawilżenia.
- Cholesterol: ten przyjazny dla skóry lipid przyciąga inne lipidy występujące w skórze, które pomagają w natychmiastowej odbudowie bariery utrzymującej wilgoć w skórze.
- Dwupalmitynian pirydoksyny (witamina B6): zwiększa produkcję naturalnych ceramidów będącymi głównymi składnikami bariery utrzymującej wilgoć w skórze. Zwiększenie ilości ceramidów pomaga przyspieszyć proces odbudowy bariery i wzmacnia ją.
- Kwas linolowy: naturalny składnik bariery utrzymującej wilgoć w skórze, który zapewnia jej natychmiastową odbudowę.
- Ekstrakt z otrębów z pszenicy zwyczajnej / ekstrakt z oliwki europejskiej: te naturalne ekstrakty pomagają odbudować barierę lipidową od powierzchni, zwiększając zdolność skóry do utrzymywania wilgoci.

Luksusowy krem Moisture Surge Intense Skin Fortifying Hydrator, który natychmiast nadaje skórze aksamitną gładkość, należy stosować na dzień lub na noc, po użyciu odpowiedniego Systemu Pielęgnacji Skóry 3 Kroki. Krem przeznaczony jest dla typów skóry 1 i 2.

Przetestowany alergologicznie. W 100% bezzapachowy. Beztłuszczowy. Przetestowany dermatologicznie. Przetestowany oftalmologicznie. Nie powoduje trądziku.


Ceny:
135 PLN / 30 ml
185 PLN / 50 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 01-02-2012

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności