Crème de la Mer Vintage Design - energia morza i cud nawilżania skóry

<
Gallery image
>
Crème de la Mer Vintage Design 1
<
Crème de la Mer Vintage Design 1Crème de la Mer Vintage Design 2Crème de la Mer Vintage Design 3Crème de la Mer Vintage Design 4Crème de la Mer Vintage Design 5Crème de la Mer Vintage Design 6Crème de la Mer Vintage Design 7Crème de la Mer Vintage Design 8
 
>
 
 

Na cześć oryginalnego nawilżającego cudu, marka La Mer, przedstawia limitowaną edycję Crème de la Mer w opakowaniu w stylu vintage, zainspirowanym jednym z pierwszych projektów słoików Crème de la Mer stworzonych przez doktora Maxa Hubera. Od momentu swojego powstania, Crème de la Mer rozpala wyobraźnię niezliczonych wielbicieli.


Tajemnica La Mer

Dla jednych to nauka. Dla innych to magia. Od momentu swojego powstania, Crème de la Mer rozpala wyobraźnię niezliczonych wielbicieli. Historia wymyślonego przez doktora  Maxa Hubera, tajemniczego, złotego eliksiru o legendarnej, uzdrawiającej sile nawilżania, do dnia dzisiejszego pozostaje obszarem niekończących się spekulacji.


The Miracle Broth™, potężna mieszanka szlachetnych składników pochodzenia morskiego, jest duszą wszystkich kultowych i pożądanych formuł La Mer. Trwający trzy do czterech miesięcy proces biofermentacji przekształca naturalne wodorosty morskie, witaminy i inne czyste składniki w kojący skórę eliksir. To on jest sercem uzdrawiającej mocy głęboko nawilżającego Crème de la Mer. Podobna, od dawna stosowana zasada fermentacji, pogłębiająca właściwości naturalnych składników, była też wykorzystywana przez innych rzemieślników, na przykład przez winiarzy.


Prawa fizyki

Doktor Max Huber, fizyk pracujący dla NASA, zainspirował się siłą fizyki i energii przy opracowywaniu innowacyjnej procedury przywracania witalności skórze. The Miracle Broth™ jest poddany działaniu pulsujących dźwięków i energii świetlnej (naśladują one działanie słońca i ruchy fal oceanicznych) podczas całego procesu fermentacji. Intensyfikuje to jego aktywne składniki, zapewniając maksymalne korzyści dla skóry. The Miracle Broth™, od lat, plasuje się w czołówce nowatorskich wynalazków, wypełniając skórę życiodajną energią, nadając jej zdrowy wygląd i promienny blask.


Zrównoważone zbiory

Doktor Max Huber zainspirował się niezwykłymi zdolnościami do samoregeneracji glonów morskich, w szczególności: Giant Sea Kelp. Glon ten posiada umiejętność wzrostu aż do dwóch stóp dziennie. Zrównoważone, ręczne zbiory w dziewiczych, chronionych wodach u wybrzeży wyspy Vancouver, dotyczą jedynie wierzchnich warstw liści, aby utrzymać nienaruszalność całego ekosystemu. W celu zachowania ich potężnych zdolności regeneracyjnych, cenne, żywe glony są umieszczane w lodzie i transportowane drogą lotniczą do Laboratorium Badawczego Maxa Huber'a, gdzie następuje ich przekształcanie w Miracle Broth™.


Tradycyjne podejście

Kultowy Crème de la Mer powstaje w oparciu o najwyższe standardy kunsztu.
Każdy słoik Crème de la Mer jest napełniany ręcznie w ciągu ośmiu godzin od zakończenia receptury, w stałej temperaturze pokojowej. Ta czasochłonna metoda  pozwala utrzymać aktywne składniki w formule wyjątkowej emulsji.
Potężne morskie wodorosty znajdujące się w sercu The Miracle Broth™ są starannie, ręcznie zbierane i wysyłane w lodzie do laboratoriów badawczych Maxa Huber'a. Wszystko po to, aby zachować integralność i aktywność jak u świeżej rośliny.


Crème de la Mer

Crème de la Mer wzbogacony solidną porcją The Miracle Broth™, emanuje cudowną, uzdrawiającą energią morza. Skóra jest głęboko nawodniona i pełna energii, nabiera promiennego blasku i zachwyca młodym wyglądem.


Crème de la Mer Vintage Design

Na cześć oryginalnego nawilżającego cudu, marka La Mer, przedstawia limitowaną edycję Crème de la Mer w opakowaniu w stylu vintage, zainspirowanym jednym z pierwszych projektów słoików Crème de la Mer stworzonych przez doktora Maxa Hubera. Od momentu swojego powstania, Crème de la Mer rozpala wyobraźnię niezliczonych wielbicieli.


The Moisturizing Cream (Vintage Jar) – edycja limitowana
Cena: 1240 zł / 60 ml


Produkty marki La Mer są dostępne w wybranych perfumeriach Douglas oraz w salonie firmowym La Mer w Galerii Mokotów w Warszawie.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 17-09-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności