Dermika Hydralogiq - hydradermabrazja w kremie

<
Gallery image
>
Dermika Hydralogiq - hydradermabrazja w kremie 1
<
Dermika Hydralogiq - hydradermabrazja w kremie 1Dermika Hydralogiq - hydradermabrazja w kremie 2Dermika Hydralogiq - hydradermabrazja w kremie 3
 
>
 
 

Linia Hydralogiq firmy Dermika stworzona została dzięki inspiracji profesjonalnym zabiegiem hydradermabrazji, który wykorzystuje odmładzającą synergię eksfoliacji i regeneracji skóry. Wyjątkowość pielęgnacji Dermika Hydralogiq wynika z zastosowania technologii, które złuszczają naskórek i jednocześnie odbudowują oraz wzmacniają jego strukturę. Dzięki temu skóra staje się nie tylko gładka w dotyku, ale też zrewitalizowana i mocno nawilżona, jak po zabiegach hydradermabrazji. Seria przeznaczona jest do pielęgnacji cery 30+, a jako nowość wprowadzamy dwa kremy przeznaczone do pielęgnacji cery dojrzałej 40,


Nowości:

- Enzymatyczny krem stymulator odnowy na noc - cera dojrzała 40+ 
- Enzymatyczny krem korektor zmarszczek na dzień - cera dojrzała 40+


Składniki aktywne:

• Technologia soft-peel - zawiera enzym, który złuszcza naskórek. Odkrywa młodą cerę, otwartą na dobroczynne działanie składników aktywnych.
• Line-filler - jest kompleksem fitosfingozyny i kwasu salicylowego. Wzmacnia barierę skórną i poprawia jej integralność. Stymuluje syntezę kolagenu i fibryliny - białek odpowiedzialnych za jędrność i elastyczność skóry. Dzięki temu skutecznie redukuje zmarszczki.
• Lipo-care - na bazie oleju canola łagodzi podrażnienia i chroni przed czynnikami starzenia zewnątrzpochodnego.
• Ekstrakt z kwiatu porcelanowego - symbolu nieskazitelnej gładkości, rewitalizuje skórę, dodając jej blasku.


Enzymatyczny krem korektor zmarszczek na dzień - cera dojrzała 40+

Redukcja zmarszczek, odnowa skóry, nawilżenie, porcelanowa gładkość, promienna cera

Krem enzymatyczny korektor zmarszczek ukierunkowany jest na przeciwzmarszczkową pielęgnację cery po 40. roku życia. Zastosowane technologie i składniki aktywne (technologia soft-peel, line-filler i ekstrakt kwiatu porcelanowego) współdziałają, aby delikatnie złuszczać naskórek oraz poprawiać elastyczność i jędrność skóry. Dzięki temu zmarszczki stają się mniej widoczne, a skóra gładka w dotyku, zrewitalizowana i mocno nawilżona, jak po zabiegach hydradermabrazji.

Przeciwzmarszczkowy efekt hydradermabrazji w kremie:
• 19% krótsze zmarszczki
• redukcja głębokich zmarszczek wg 84% kobiet
• natychmiastowa poprawa nawilżenia u 100% badanych, średnio o 55%

Cena: 50 ml / 69 PLN


Enzymatyczny krem stymulator odnowy na noc - cera dojrzała 40+

Redukcja zmarszczek, odnowa skóry, nawilżenie, porcelanowa gładkość, promienna cera

Krem enzymatyczny stymuluje odnowę Twojej skóry, kiedy śpisz. Zastosowane technologie i składniki aktywne (technologia soft-peel, lipo-care i ekstrakt kwiatu porcelanowego) współdziałają, aby delikatnie złuszczać naskórek oraz chronić cerę przed czynnikami starzenia zewnątrzpochodnego. Dzięki temu zmarszczki są zredukowane, a skóra gładka i mocno nawilżona, jak po zabiegach hydradermabrazjii.

Przeciwzmarszczkowy efekt hydradermabrazji w kremie:
• 12% krótsze zmarszczki
• 82% kobiet potwierdziło wygładzenie głębokich zmarszczek
• nawet o 20% gładsza skóra
• natychmiastowa poprawa nawilżenia u 100% badanych, średnio o 59%

Cena: 50 ml / 69 PLNLinia Hydralogiq to kosmetyki, które jednocześnie intensywnie nawilżają i złuszczają wierzchnie warstwy naskórka tak jak hydradermabrazja, aby skóra mogła zachować jędrność i odzyskać blask.


Po 40. roku życia oznaki starzenia stają się bardziej widoczne m.in. na skutek wydłużającego się cyklu odnowy skóry. Nadbudowana warstwa rogowa:

• utrudnia przenikanie składników aktywnych
• sprawia, że naskórek traci elastyczność.

Z pomocą przychodzi hydradermabrazja. To wodne złuszczanie połączone z kondycjonowaniem i nawilżaniem skóry. Dzięki eksfoliacji hydradermabrazja usprawnia cykl odnowy skóry, a więc ma efektywne działanie przeciwzmarszczkowe. W dwóch nowych kremach z serii, przeznaczonych dla kobiet o skórze dojrzałej,
dołożono składnik, który przede wszystkim redukuje zmarszczki.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 13-11-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności