Dermika Hydralogiq - hydradermabrazja w kremie

<
Gallery image
>
Dermika Hydralogiq - hydradermabrazja w kremie 1
<
Dermika Hydralogiq - hydradermabrazja w kremie 1Dermika Hydralogiq - hydradermabrazja w kremie 2Dermika Hydralogiq - hydradermabrazja w kremie 3
 
>
 
 

Linia Hydralogiq firmy Dermika stworzona została dzięki inspiracji profesjonalnym zabiegiem hydradermabrazji, który wykorzystuje odmładzającą synergię eksfoliacji i regeneracji skóry. Wyjątkowość pielęgnacji Dermika Hydralogiq wynika z zastosowania technologii, które złuszczają naskórek i jednocześnie odbudowują oraz wzmacniają jego strukturę. Dzięki temu skóra staje się nie tylko gładka w dotyku, ale też zrewitalizowana i mocno nawilżona, jak po zabiegach hydradermabrazji. Seria przeznaczona jest do pielęgnacji cery 30+, a jako nowość wprowadzamy dwa kremy przeznaczone do pielęgnacji cery dojrzałej 40,


Nowości:

- Enzymatyczny krem stymulator odnowy na noc - cera dojrzała 40+ 
- Enzymatyczny krem korektor zmarszczek na dzień - cera dojrzała 40+


Składniki aktywne:

• Technologia soft-peel - zawiera enzym, który złuszcza naskórek. Odkrywa młodą cerę, otwartą na dobroczynne działanie składników aktywnych.
• Line-filler - jest kompleksem fitosfingozyny i kwasu salicylowego. Wzmacnia barierę skórną i poprawia jej integralność. Stymuluje syntezę kolagenu i fibryliny - białek odpowiedzialnych za jędrność i elastyczność skóry. Dzięki temu skutecznie redukuje zmarszczki.
• Lipo-care - na bazie oleju canola łagodzi podrażnienia i chroni przed czynnikami starzenia zewnątrzpochodnego.
• Ekstrakt z kwiatu porcelanowego - symbolu nieskazitelnej gładkości, rewitalizuje skórę, dodając jej blasku.


Enzymatyczny krem korektor zmarszczek na dzień - cera dojrzała 40+

Redukcja zmarszczek, odnowa skóry, nawilżenie, porcelanowa gładkość, promienna cera

Krem enzymatyczny korektor zmarszczek ukierunkowany jest na przeciwzmarszczkową pielęgnację cery po 40. roku życia. Zastosowane technologie i składniki aktywne (technologia soft-peel, line-filler i ekstrakt kwiatu porcelanowego) współdziałają, aby delikatnie złuszczać naskórek oraz poprawiać elastyczność i jędrność skóry. Dzięki temu zmarszczki stają się mniej widoczne, a skóra gładka w dotyku, zrewitalizowana i mocno nawilżona, jak po zabiegach hydradermabrazji.

Przeciwzmarszczkowy efekt hydradermabrazji w kremie:
• 19% krótsze zmarszczki
• redukcja głębokich zmarszczek wg 84% kobiet
• natychmiastowa poprawa nawilżenia u 100% badanych, średnio o 55%

Cena: 50 ml / 69 PLN


Enzymatyczny krem stymulator odnowy na noc - cera dojrzała 40+

Redukcja zmarszczek, odnowa skóry, nawilżenie, porcelanowa gładkość, promienna cera

Krem enzymatyczny stymuluje odnowę Twojej skóry, kiedy śpisz. Zastosowane technologie i składniki aktywne (technologia soft-peel, lipo-care i ekstrakt kwiatu porcelanowego) współdziałają, aby delikatnie złuszczać naskórek oraz chronić cerę przed czynnikami starzenia zewnątrzpochodnego. Dzięki temu zmarszczki są zredukowane, a skóra gładka i mocno nawilżona, jak po zabiegach hydradermabrazjii.

Przeciwzmarszczkowy efekt hydradermabrazji w kremie:
• 12% krótsze zmarszczki
• 82% kobiet potwierdziło wygładzenie głębokich zmarszczek
• nawet o 20% gładsza skóra
• natychmiastowa poprawa nawilżenia u 100% badanych, średnio o 59%

Cena: 50 ml / 69 PLNLinia Hydralogiq to kosmetyki, które jednocześnie intensywnie nawilżają i złuszczają wierzchnie warstwy naskórka tak jak hydradermabrazja, aby skóra mogła zachować jędrność i odzyskać blask.


Po 40. roku życia oznaki starzenia stają się bardziej widoczne m.in. na skutek wydłużającego się cyklu odnowy skóry. Nadbudowana warstwa rogowa:

• utrudnia przenikanie składników aktywnych
• sprawia, że naskórek traci elastyczność.

Z pomocą przychodzi hydradermabrazja. To wodne złuszczanie połączone z kondycjonowaniem i nawilżaniem skóry. Dzięki eksfoliacji hydradermabrazja usprawnia cykl odnowy skóry, a więc ma efektywne działanie przeciwzmarszczkowe. W dwóch nowych kremach z serii, przeznaczonych dla kobiet o skórze dojrzałej,
dołożono składnik, który przede wszystkim redukuje zmarszczki.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 13-11-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto