Dermika Neocollagen M+ - pielęgnacja w okresie menopauzy

<
Gallery image
>
Dermika Neocollagen M+ 1
<
Dermika Neocollagen M+ 1Dermika Neocollagen M+ 2
 
>
 
 

Dermika Neocollagen to seria wyspecjalizowanych kremów stworzona z myślą o kobietach dojrzałych od 50 .r.ż.,  których skóra potrzebuje intensywnej odbudowy, zagęszczenia i odżywienia. Kolagen odpowiada za gęstość i jędrność skóry. Niestety, z wiekiem jego ilość spada. Dlatego w dojrzałym wieku intensywne działanie mające na celu odbudowę kolagenu, jest kluczowe dla utrzymania skóry w dobrej kondycji. Multikolagenowe kremy oparte zostały na zaawansowanych składnikach wzmacniających, regenerujących i naprawczych, dzięki czemu kremy efektywnie redukują zmarszczki, poprawiają napięcie, przywracają komfort i wygładzenie oraz odmładzają wygląd. To przełomowe kosmetyki do pielęgnacji skóry w których zastosowano składniki odbudowujące aż 5 rodzajów kolagenu, aby zachować młody wygląd skóry. Zastosowano w nich rekonstruktor kolagenowy – izolat z nanoplanktonu, fenomenu natury sprzed 2 mln. lat. W wyniku 10-letnich badań nad tym morskim organizmem udało się uzyskać składnik, który redukuje skutki spowolnienia metabolizmu komórkowego, jak wiotkość i utrata jędrności skóry. Poprawa gęstości skóry została udowodniona w badaniach aparaturowych – zwiększenie gęstości kolagenu w skórze nawet o 279%.


Dermika Neocollagen M+ to kremy do pielęgnacji cery w okresie menopauzy. Zastosowano w nich fitoestrogeny, które ograniczają negatywny wpływ spadku ilości estrogenów na skórę. Działają w harmonii z Twoja skóra, aby opóźniać efekty starzenia.


W kremie regenerującym połączono je ze składnikami odbudowującymi aż 6 rodzajów kolagenu, aby pobudzić skórę do działań naprawczych. Formułę wzbogacają substancje odżywcze, które dbają o gładkość skóry. Twoja skóra jest silna od wewnątrz, piękna na zewnątrz.

Rekonstruktor kolagenowy (izolat z nanoplanktonu) – stymuluje syntezę kolagenów strukturalnych typu I, III, IV, VII, aby Twoja skóra odzyskała gęstość i jędrność.
- 3 multiaktywne peptydy odmładzajace – zaawansowane peptydy, które stymulują syntezę kolagenu typu I, III, IV, VII i XVII. Redukują zmarszczki i wygładzają skórę.
- Nutri-care – wyselekcjonowane składniki odżywcze, m.in. masło shea i olej awokado, które wspierają funkcje ochronne i autoregeneracje naskórka.
- Kompleks fitoestrogenowy – bogaty w fitoestrogeny wyciąg z irysa wspiera procesy odnowy skóry. Zwalcza jej suchość, ogranicza wiotczenie i hamuje powstawanie zmarszczek. Daje kontrole nad kondycja i wyglądem


Wyspecjalizowana pielęgnacja cery w okresie menopauzy

Na obraz starzenia się skóry składają się skutki zmian mających swe źródło w naszym organizmie, oraz efekty wpływu środowiska na naszą skórę. W obu przypadkach upływający czas pogłębia widoczne oznaki tych procesów. Cechą charakterystyczną w procesie starzenia się skóry u kobiet jest okres menopauzy. Spadek poziomu estrogenów odbija się negatywnie na całym organizmie, również na skórze. Proces starzenia nagle przyspiesza, kondycja skóry „załamuje się” i drastycznie pogarsza. Ponieważ procesy starzenia nakładają się na siebie ciężko jest wyodrębnić efekty.

Menopauza to czas, w którym skóra potrzebuje wyspecjalizowanego wsparcia.

Charakterystyczny dla tego okresu spadek produkcji estrogenów (hormonów regulujących m.in. procesy odnowy skóry) pogłębia utratę jędrności, elastyczności oraz zakłóca równowagę hydrolipidową naskórka. Jednak kobiety świadomie przeżywające okres okołomenopauzalny i samą menopauzę powinny mieć świadomość, że na rynku istnieją produkty do pielęgnacji skóry skrojone do ich potrzeb, dzięki którym można niwelować konkretne przyczyny problemu i redukować ich skutki. Dermika Neocollagen M+ to kremy do pielęgnacji cery w okresie menopauzy.

Zastosowano w nich ekstrakt z korzenia irysa. Jest on bogaty w fitoestrogeny, które ograniczają negatywny wpływ spadku ilości estrogenów na skórę. Ten składnik działa w harmonii z cerą, aby opóźniać efekty starzenia:
. chroni włókna kolagenu i elastyny przed uszkodzeniami
. wzmacnia funkcje ochronne naskórka
. przywraca skórze hydrobalans
. zwiększa elastyczność skóry
. redukuje zmarszczki


W skład serii wchodzą:

Fitoestrogenowy krem przeciwzmarszczkowy na dzień przeciw starzeniu menopauzalnemu

Poprawa gęstości skóry, redukcja zmarszczek, wygładzenie, nawilżenie

W formule kremu przeciwzmarszczkowego połączyliśmy kompleks fitoestrogenowy ze składnikami odbudowującymi aż 5 rodzajów kolagenu (rekonstruktor kolagenowy, 3 multiaktywne peptydy), aby pobudzić skórę do działań naprawczych ukierunkowanych na redukcję zmarszczek.

Rekonstruktor kolagenowy (izolat z nanoplanktonu) – stymuluje syntezę kolagenów strukturalnych typu I, III , IV, VII , aby Twoja skóra odzyskała gęstość i jędrność.
• 3 multiaktywne peptydy odmładzające – zaawansowane peptydy, które stymulują syntezę kolagenów typu I, III , IV, VII i XVII . Skutecznie zwalczają skutki starzenia. Redukują zmarszczki i wygładzają skórę.
• kompleks fitoestrogenowy – bogaty w fitoestrogeny wyciąg z irysa wspiera procesy odnowy skóry. Zwalcza jej suchość, ogranicza wiotczenie i hamuje powstawanie zmarszczek. Daje kontrolę nad kondycją i wyglądem skóry.

Cena: 79 PLN / 50 ml


Fitoestrogenowy krem regenerujący na noc przeciw starzeniu menopauzalnemu wiotczenie i hamuje powstawanie

Poprawa gęstości skóry, redukcja zmarszczek, wygładzenie, regeneracja

W kremie regenerującym połączyliśmy kompleks fitoestrogenowy ze składnikami odbudowującymi aż 5 rodzajów kolagenu (rekonstruktor kolagenowy, 3 multiaktywne peptydy), aby pobudzić skórę do działań naprawczych. Formułę wzbogacają substancje odżywcze (nutrii-care), które dbają o gładkość skóry.

• rekonstruktor kolage nowy (izolat z nanoplanktonu) – stymuluje syntezę kolagenów strukturalnych typu I, III , IV, VII , aby Twoja skóra odzyskała gęstość i jędrność.
• 3 multiaktywne peptydy odmładzające – zaawansowane peptydy, które stymulują syntezę kolagenów typu I, III , IV, VII i XVII . Skutecznie zwalczają skutki starzenia. Redukują zmarszczki i wygładzają skórę.
• kompleks fitoestrogenowy – bogaty  w fitoestrogeny wyciąg z irysa wspiera procesy odnowy skóry. Zwalcza jej suchość, ogranicza wiotczenie i hamuje powstawanie zmarszczek. Daje kontrolę nad kondycją i wyglądem skóry.
• nutri-ca re – wyselekcjonowane składniki odżywcze, m.in. masło shea i olej awokado. Wspierają funkcje ochronne i regenerację naskórka.

Cena: 79 PLN / 50 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 05-05-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności