Dior Eyes Essential - serum regenerujące pod oczy

Spojrzenie - pierwszy uwodzicielski atut, a jednocześnie pierwsza ofiara upływu czasu. W laboratoriach Diora rzucono nowe światło na mechanizmy fizjologiczne zachodzące w skórze okolic oczu. Jest to miejsce o specyficznej fizjologii. Właśnie tu najszybciej i w najbardziej widoczny sposób powstają oznaki starzenia się skóry.Skóra wokół oczu zbudowana jest z mniejszej liczby komórek, dlatego jest ona cieńsza.  Brakuje jej także keratynocytów oraz fibroblastów, skutkiem czego jest w niej mniej kolagenu i elastyny. Porowatość naczyń krwionośnych spowodowana niedoborem kolagenu przyczynia się do osłabienia sieci naczyń. Pigmenty oraz woda przenikają przez ścianki naczyń, co prowadzi do powstawania cieni i opuchlizny pod oczami. Do tego dochodzą jeszcze toksyny skórne, które dodatkowo osłabiają okolice oczu, zaburzając procesy odnowy komórkowej, co sprzyja pojawianiu się oznak starzenia się skóry.


Rewolucyjna technologia wykorzystana w One Essential dogłębnie oczyszcza skórę z toksyn, aż po komórki macierzyste, i uwalnia aż 81% ich regeneracyjnego potencjału. One Essential to więcej niż zwykłe serum – nie regeneruje skóry w ten sam sposób, co inne formuły serum. One Essential stymuluje naturalne procesy odbudowy i umożliwia skórze „odbudowywanie” każdego dnia nowych komórek, poprzez przekształcanie komórek zaatakowanych przez toksyny w komórki młode.

Efekt:
Z One Essential skóra wygrywa wyścig z toksynami. W konsekwencji zyskuje więcej nowych komórek, zapewniających jej młody i piękny wygląd. Wszystkie oznaki starzenia się znikają, a skóra jeszcze szybciej odzyskuje młodzieńczy wygląd.

Dowody:
W 6 tygodni One Essential naprawia szkody wyrządzone przez cały rok starzenia się skóry.


Eyes Essential - super serum regenerujące pod oczy

Nowość, to kulowe serum Diora specjalnie opracowane do stosowania w okolicach oczu. W oparciu o najnowsze odkrycia laboratoriów Diora, Capture Totale wprowadza pierwszy produkt regenerujący komórki w okolicach oczu. Potencjał One Essential zostaje skierowany w delikatne okolice oczu, aby chronić ich młodość.

W związku ze wzbogaceniem słynnej linii odmładzającej Capture Totale o najnowsze osiągnięcia technologiczne, Dior rozpoczyna nową kampanię reklamową. Do udziału w niej zaproszono promiennie piękną muzę linii, Sharon Stone, która w obiektywie Petera Lindbergha objawiła całą swoją zmysłową kobiecość. Z biegiem czasu pogodna twarz aktorki staje się jeszcze piękniejsza i bardziej promienna. Jest żywym wcieleniem sloganu: „Piękniejsza dziś niż w wieku dwudziestu lat”!


Zainspirowani tymi osiągnięciami naukowcy Diora sięgnęli po odmładzającą skuteczność One Essential aby stworzyć nowy uzależniający produkt do pielęgnacji okolic oczu: Eyes Essential.

Pierwszy produkt Diora regenerujący komórki skóry w okolicach. Eyes Essential to ukierunkowana pielęgnacja opracowana specjalnie by zwalczać oznaki starzenia się i zmęczenia (cienie, opuchlizna itp.), które odbierają spojrzeniu świeżość i blask.

Oczy są pierwszym uwodzicielskim atutem. Jednak są także pierwszą ofiarą upływającego czasu. Wokół oczu znajduje się znacznie mniej komórek, niż w pozostałych częściach twarzy. Dlatego też skóra w tym miejscu jest cienka i bardzo wrażliwa. Zawiera między innymi mniej fibroblastów, dlatego też produkuje mniej kolagenu i elastyny. Tkanka jest mniej odporna na działanie szkodliwych czynników i upływ czasu. Ponadto w sieci naczyń krwionośnych, które  zbudowane są z powłok kolagenowych , może dojść do osłabienia ich struktury. Pigmenty i woda mogą sączyć się przez ich ścianki, skutkiem czego są cienie i opuchlizna pod oczami.

Super-formuła regenerująca jest więc jeszcze bardziej potrzebna, aby przeciwdziałać działaniu toksyn oraz optymalizować potencjał regeneracyjny okolic oczu, które są z natury słabe.

Pierwszym, najważniejszym i nieodzownym etapem codziennej pielęgnacji staje się Eyes Essential, który wzmacnia okolice oczu*. Sprawia on, że okolice oczu stają się bardziej odporne na zmęczenie i starzenie się. Stają się gładsze, świeższe, bardziej promienne i błyszczą nowym zmysłowym światłem.


Eyes Essentail jest tak niezbędny dla oczu, jak One Essential dla skóry twarzy.

Podobnie jak kultowy produkt, będący inspiracją do jego powstania, także Eyes Essential zwiększa skuteczność stosowanych po nim innych produktów do specjalistycznej pielęgnacji okolic oczu


Cena:
Capture Totale Eyes Essential: 270 PLN / 15 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 05-02-2012

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności